یک استکان چای ضرغامی با سعید محمد

یک استکان چای ضرغامی با سعید محمد

وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی از دیدار با سعید محمد که اخیرا حکم دبیر شورایعالی مناطق آزاد را دریافت کرده است، اطلاع داد.


به گزارش سیمان به نقل از ایسنا، عزت الله ضرغامی که از زمان تحویل گرفتن پست وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی مجموعه دیدارهایی را با چهره های نظامی و سیاسی داشته است و صبحانه های وی با این شخصیت ها که در جریان آنها صحبت ها و تصمیم های گاه مهمی هم مبادله می شود، مشهور است، این دفعه از قرار چای با سعید محمد و تصمیم هایی که در جریان این دیدار گرفته شده، اطلاع داده است.
ضرغامی در توئیتر نوشته است: «یک استکان چای با سعید محمد. اجمالا در انتخابات ریاست جمهوری یک سرنوشت داشتیم!
او پرانرژی و باانگیزه است. امروز باید با هم کار نماییم. مدیریت مناطق آزاد و امر گردشگری نقاط تقاطع فراوان دارند. تصمیمات خوبی گرفتیم.»


سعید محمد در سیزدهمین دور انتخابات ریاست جمهوری درحالی که نامزد شده بود از جانب شورای نگهبان رد صلاحیت شد. وی در جریان این انتخابات از سیدابراهیم رئیسی حمایت کرد و اخیرا حکم دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی را دریافت کرده است. عزت الله ضرغامی هم از دیگر کاندیداهای ریاست جمهوری در این دوره بود که او هم صلاحیتش تایید نشد.
کیش، چابهار، قشم، ارس، ماکو، اروند و انزلی مناطق آزاد ایران هستند که همچون مهم ترین مقاصد سفر و گردشگری شناخته می شوند. از بین این مناطق تنها جزیره کیش از ابتدا برنامه گردشگری داشته و سایر مناطق در سالهای اخیر چنین برنامه ای را به مأموریت های خود اضافه کرده اند. خیلی از این مناطق حتی کیش در پیش برد برنامه های گردشگری عملکرد قابل بحثی داشته اند و به عقیده فعالان گردشگری آن چنان که باید در توسعه زیرساخت و دسترسی های بین المللی، بازاریابی و تبلیغات در جهت جذب توریست خارجی و حتی داخلی با عنایت به مزیت هایی که بعنوان منطقه آزاد دارند، موفق عمل نکرده اند.
منبع:

1400/07/05
15:14:40
0.0 / پنج
557
تگهای خبر: ایران , بازار , تبلیغات , صنایع
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
سیمان سیمان