مشاور وزیر و سرپرست حوزه وزارتی راه و شهرسازی انتخاب شد

مشاور وزیر و سرپرست حوزه وزارتی راه و شهرسازی انتخاب شد

به گزارش سیمان وزیر راه و شهرسازی در حکمی علی جعفری را بعنوان مشاور وزیر و سرپرست حوزه وزارتی این وزارت خانه منصوب نمود.به گزارش سیمان به نقل از وزارت راه و شهرسازی، رستم قاسمی در اولین حکم خود در وزارت راه و شهرسازی دولت سیزدهم، علی جعفری که دانش آموخته حقوق عمومی و حقوق بین الملل از دانشگاه های تهران و علامه طباطبایی است را بعنوان مشاور و سرپرست حوزه وزارتی وزارت راه و شهرسازی منصوب نمود.
مشاور نماینده مقام معظم رهبری در شورایعالی امنیت ملی، معاون قرارگاه فرهنگی اجتماعی بقیه الله، مشاور رئیس دیوان محاسبات و رئیس شبکه یاوران مردمی دیوان در کشور، مدیر گروه سیاسی شبکه افق سیما ازجمله سوابقی است که در کارنامه اجرایی جعفری به چشم می خورد.
قاسمی در حکم خود خطاب به علی جعفری آورده است:
«جناب آقای علی جعفری
سلام علیکم
نظر به تجربه، شایستگی، توانمندی و تعهد جنابعالی به باعث این حکم بعنوان «مشاور وزیر و سرپرست حوزه وزارتی» منصوب می شوید.
چنانچه مستحضرید به علت گستردگی وزارت راه و شهرسازی با بیشتر از ۳۰ معاونت، سازمان، مرکز و شرکت تابعه، جایگاه جنابعالی بعنوان هماهنگ کننده و تنظیم کننده این روابط نقشی کلیدی و تعیین کننده در اجرای سیاست های ابلاغی و پیشبرد مصوبات وزارت خانه دارد.
هماهنگی سفرهای بین المللی و استانی، ارتباط با نخبگان، اساتید دانشگاه، کارشناسان و اصناف مرتبط، تسهیل ارتباط با مدیران استانی، پیگیری ویژه مأموریت های خاص و همینطور شناسایی منافذ فساد و مبارزه جدی با آن در تمام سطوح وزارت خانه از دیگر مطالبات اینجانب است که انتظار می رود نسبت به آن دقت لازم را داشته باشید.
در آخر حدیث شریف سید و سالار شهیدان اباعبدالله (ع) را یادآور می شوم که فرمودند: «بدانید نیازمندی های مردم به سمت شما از نعمت های الهی است؛ بعد از این نعمت ها خسته نشوید.» بنابراین امید است فرصت خدمتگزاری به اقشار مختلف مردم بخصوص مستضعفان را ارج نهاده و با تمام توان در جهت سیاست های کلی نظام مقدس جمهوری اسلامی و خدمت به مردم اهتمام ورزید.»
پیش از این مصطفی طاعتی مقدم مدیر کل دفتر وزارتی بود.


منبع:

1400/06/22
10:52:13
0.0 / 5
591
تگهای خبر: ارز , تجربه , راه و شهرسازی
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۲
سیمان سیمان