سرپرست سابق بنیاد مسكن اعلام كرد؛

اعلام آمادگی بنیاد مسکن برای ساخت مسکن استیجاری

اعلام آمادگی بنیاد مسکن برای ساخت مسکن استیجاری

به گزارش سیمان سرپرست سابق بنیاد مسکن انقلاب اسلامی اظهار داشت: ما باید در ساخت مسکن استیجاری پیشگام شویم بدین جهت بنیاد مسکن ساخت مسکن استیجاری را به دولت پیشنهاد داده است.به گزارش سیمان به نقل از مهر، عزیزالله مهدیان امروز در مراسم تودیع خود و معارفه اکبر نیکزاد ثمرین بعنوان رییس جدید بنیاد مسکن، با اعلان اینکه نهاد بنیاد مسکن بعد از پیروزی انقلاب اسلامی تشکیل و در زمینه مسکن محرومان فعالیت خودرا شروع کرد، گفت: از ابتدا تا حالا بیشتر کارهای بنیاد مسکن در زمینه ساخت مسکن محرومان بوده است و در بحث بازسازی مناطق جنگ زده بنیاد مسکن کارهای بسیار گسترده ای انجام داد. این بنیاد از سال ۱۳۶۰ که فعالیت خودرا آغاز نموده همراه با جنگ اقدامات مؤثری در زمینه بازسازی انجام داد بطوریکه یک واحد مسکونی را دو تا سه بار بازسازی می کرد اما به سبب آنکه باردیگر بمباران می شد مجبور بود از ابتدا باردیگر ساخت آنرا شروع کند.
سرپرست سابق بنیاد مسکن انقلاب اسلامی بیان کرد: بنیاد مسکن نهادی در زمینه ساخت مسکن می باشد که همگام با بنیاد مستضعفان و ستاد اجرائی فرمان امام فعالیت خودرا انجام می دهد و نمایندگی های بسیار گسترده ای در سراسر شهرهای مختلف دارد.
وی اشاره کرد: ضرورت تامین مسکن برای محرومان بسیار مهمست و مشکلات خودرا دارد که البته خوشبختانه در سالهای اخیر این اقدامات توسعه یافته است.
مهدیان با اشاره به این که بنیاد مسکن تا حالا ساخت ۵ هزار مسکن محرومان را آغاز نموده است، اظهار داشت: ساخت مسکن شهری برای خانواده های محروم در شهرها به سبب آنکه رقم بالاتری دارد دشوار است، بدین سبب ما اولویت ساخت مسکن محرومان را در روستاها ادامه می دهیم.
وی اضافه کرد: بنیاد مسکن ساخت مسکن استیجاری را به دولت پیشنهاد داده است. ما باید در ساخت مسکن استیجاری پیشگام شویم و این مساله هم در دولت مطرح شده و امیدواریم بتوانیم آنرا در دستور کار خود قرار دهیم.
مهدیان بیان کرد: زمینه فعالیت کار دولت جدید فراهم شده و امیدواریم قول هایی که در این خصوص داده اند را بتوانیم اجرا نماییم.


منبع:

1400/06/17
23:55:23
0.0 / 5
592
تگهای خبر: مسكن
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۱
سیمان سیمان