فروش بلیت و تور زمینی اربعین کلاهبرداری است

فروش بلیت و تور زمینی اربعین کلاهبرداری است

مدیرکل دفتر حمل و نقل مسافر سازمان راهداری اظهار داشت: هرگونه فروش تور زمینی اربعین بطور قطع کلاهبرداری است و امسال حتی به سمت مقاصد مرزهای چهارگانه با عراق هم بلیتی فروخته نمی گردد.به گزارش سیمان به نقل از سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای؛ داریوش باقرجوان اظهار داشت: مردم فریب تبلیغات تورهای زمینی اربعین را نخورند، چونکه تبلیغ همه تورهای زمینی ایام اربعین حسینی بطور قطع کلاهبرداری است.
مدیرکل دفتر حمل و نقل مسافر سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای درباره آگهی ها و تبلیغات کاروان عتبات عالیات در روزهای اربعین گفت: تمام تصمیمات در زمینه سفرها و جابجایی زوار در روزهای اربعین تابع ابلاغیه ها و بخشنامه های ستاد مرکزی اربعین است، هر چند تصمیمات شناور است، اما تا این لحظه قرار نیست هیچ نوع تردد زمینی وجود داشته باشد.
وی با تاکید بر اینکه مرزهای زمینی مسافری ایران و عراق در این ایام بسته است، افزود: به هیچ وجه فروش بلیت اتوبوس، سواری کرایه و … به عراق در روزهای اربعین نداریم.
مدیرکل دفتر حمل و نقل مسافر سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای اظهار داشت: هر گونه فروش بلیت به مقاصد عراق برای ایام اربعین برخلاف قانون است و شرکت های حمل و نقل هیچ فروشی ندارند و اساساً امکان خروج از مرزها وجود ندارد.
وی اشاره کرد: مردم فریب تبلیغات و آگهی های تورهای زمینی و کاروان به سمت عراق در روزهای اربعین را نخورند و فروش تور زمینی و فروش بلیت به مقاصد عراق بطور قطع کلاهبرداری است و از مردم تقاضا داریم نسبت به خرید بلیت اتوبوس یا تور زمینی و کاروان به مقاصد عراق اقدام نکنند. قبل از این تمام ثبت نامی ها بوسیله سامانه مربوط به سازمان حجم و زیارت انجام می شد و این سامانه هم در وضعیت حال حاضر به سبب ممنوعیت سفرهای زمینی غیر فعال است.
باقرجوان با اعلان اینکه امسال حتی به سمت مرزهای چهارگانه عراق بلیتی فروخته نمی گردد، اظهار داشت: آن چیزی که تا این لحظه به سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای اعلام شده، این است که اربعین امسال تردد زمینی نخواهیم داشت و حتی به سمت مرزهای عراق هم بلیتی برای فروش نداریم.

1400/06/17
12:08:04
0.0 / پنج
871
تگهای خبر: ایران , تبلیغات , حمل و نقل
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
سیمان سیمان