چگونه میتوان بازار نهاده های دامی را ساماندهی کرد؟

چگونه میتوان بازار نهاده های دامی را ساماندهی کرد؟

به گزارش سیمان عضو هیات مدیره اتحادیه واردکنندگان نهاده های دام و طیور ایران اظهار داشت: با چهار راهکار میتوان مشکلات بازار نهاده های دامی را برطرف و این بازار را ساماندهی کرد.به گزارش سیمان به نقل از ایسنا، محمد مهدی نهاوندی با بیان این مطلب اظهار نمود: تأمین مستمر و منظم ارز مورد نیاز برای واردات نهاده های دامی با عنایت به ضوابط اعتباری یکی از راهکارها برای ساماندهی بازار نهاده های دامی است.

وی اضافه کرد: تأمین نهاده های مورد نیاز واحد های تولیدی به صورت تنخواه در مقابل دریافت تعهد عرضه محصول به شبکه های توزیع دومین چاره برای ساماندهی بازار نهاده های دام و طیور است.

عضو هیات مدیره اتحادیه واردکنندگان نهاده های دام و طیور ایران خاطرنشان کرد: همینطور برای ساماندهی بازار نهاده های دامی لازم است تا واحد های تولیدی که محصول را در برابر نهاده دریافتی تحویل شبکه های توزیع نداده اند از سامانه بازارگاه حذف شوند.

بر اساس اعلام روابط عمومی اتحادیه واردکنندگان نهاده های دام و طیور ایران این مقام مسوول صنفی از قطع سهمیه واحد های تولیدی که نهاده دریافتی دولتی را در بازار آزاد عرضه نموده اند را از دیگر راهکارهای ساماندهی بازار نهاده های دامی برشمرد.

منبع:

1400/06/03
15:36:12
0.0 / 5
549
تگهای خبر: ارز , ایران , بازار , تولید
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۵
سیمان سیمان