رئیس سازمان راهداری قول مساعد داد؛

نوسازی ناوگان راهداری اردبیل

نوسازی ناوگان راهداری اردبیل

رییس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای از نوسازی ناوگان راهداری استان اردبیل با خرید و واگذاری چندین دستگاه بوسیله شرکت هپکو آگاهی داد.به گزارش سیمان به نقل از مهر، داریوش امانی عصر سه شنبه در جریان افتتاح ساختمان راهداری مشگین شهر اظهار نمود: سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای تلاش می کند تا در همه استانها با تقویت زیرساخت ها خصوصاً در بخش راه های اصلی، فرعی و روستایی و نوسازی و بهسازی آنها رضایت مندی شهروندان و روستاییان را فراهم آورد.
وی به بازدید خود از محور انگوت و گرمی اشاره نمود و اظهار داشت: ۱۵ کیلومتر از این مسیر در مرحله بهسازی و آسفالت ریزی قرار دارد که با تامین قیر مورد نیاز تلاش شده با تلاش و پیگیری مسئولان و نماینده شهرستان گرمی طرح های اجرائی سرعت بیشتری بگیرد.
رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای به وضعیت نامناسب راه های ارتباطی این منطقه اشاره نمود و اضافه کرد: در فصل کاری باید با خرید و تامین قیر و فعالیت کارخانه های آسفالت و پیمانکاران عملیات آسفالت ریزی مورد توجه قرار گیرد.
امانی اشاره کرد: تمام تلاش ما بر این است تا برمبنای قانون بودجه ۱۴۰۰ قیر مورد نیاز بوسیله کارخانه های تولیدی تامین و از محل منابع سازمان راهداری برای پروژه های راهسازی ذخیره سازی صورت گیرد.
وی در بخش دیگری از سخنان خود اشاره کرد: سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای تلاش می کند تا با تامین اعتبار ملی و استانی عملیات آسفالت ریزی و روکش آسفالت را در مسیرهای مختلف انجام دهد تا دغدغه ها در این عرصه رفع گردد.
امانی ضرورت نوسازی ناوگان راهداری را باتوجه به سردسیر بودن مناطق کوهستانی استان اردبیل تصریح کرد و افزود: سازمان قراردادی را با شرکت هپکو به امضا رسانده تا خرید ماشین آلات جدید به انجام برسد که امیدواریم در ماه های آتی این کار به سرانجام برسد.
رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای به ضرورت نوسازی ناوگان حمل بار نیز اشاره نمود و افزود: سازمان برای نوسازی ناوگان از محل تولید داخل ۸۰ درصد هزینه کامیون را به شکل وام و تسهیلات کم بهره پرداخت می کند و مابقی مبالغ باید از طرف خریداران تامین شود.

1400/04/23
11:26:18
0.0 / 5
656
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
سیمان سیمان