در سه ماهه امسال رقم خورد؛

رشد 18 درصدی سوخت رسانی به كشتی ها

رشد 18 درصدی سوخت رسانی به كشتی ها

به گزارش سیمان مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان اظهار داشت: طی سه ماه نخست امسال، حدود 8 میلیون و 284 هزار و 118 تن سوخت رسانی صورت گرفته است که در همسنجی با زمان مشابه سال قبل رشدی 18 درصدی را نشان میدهد.به گزارش سیمان به نقل از سازمان بنادر و دریانوردی، علیرضا محمدی کرجی ران مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان درباره عملکرد سه ماهه بندر نفتی خلیج فارس در زمینه صادرات و واردات، گفت: در بخش بنزین یک میلیون و ۱۲۴ هزار و ۴۴۷ تن و در زمینه بانکرینگ (سوخت رسانی به کشتی) ۱۲۵ هزار و ۸۳۹ تن عملکرد ثبت شده است.
وی تعداد کل شناورهای پهلو داده شده در این بندر نفتی را طی سه ماهه سال جاری ۳۴۷ فروند اعلام نمود و اظهار داشت: از این مقدار ۳۳ فروند شناور در زمینه بانکرینگ، ۳۴ فروند شناور در زمینه حمل بنزین و مابقی دیگر شناورهای حمل فرآورده های نفتی بوده است.
مدیر کل بنادر و دریانوردی هرمزگان، کل فعالیت صورت گرفته در زمان یاد شده را ۸ میلیون و ۲۸۴ هزار و ۱۱۸ تن اعلام نمود و اضافه کرد: در مقایسه با زمان مشابه سال قبل رشد ۱۸ درصدی را شاهد می باشیم.
شایان ذکر است، بندر نفتی خلیج فارس بعنوان زون نفتی منطقه ویژه اقتصادی بندر شهید رجایی با ۱۲ پست اسکله با اهمیت ترین و بزرگترین بندر نفتی زیر مجموعه سازمان بنادر و دریانوردی بشمار می آید.


منبع:

1400/04/19
11:27:28
0.0 / 5
601
تگهای خبر: صادرات
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
سیمان سیمان