با لغو ممنوعیت كرونایی كلید خورد؛

برقراری مجدد پروازها به پاكستان

برقراری مجدد پروازها به پاكستان

پرواز شرکت های هواپیمایی داخلی به فرودگاه های پاریس و کراچی از سر گرفته شد.به گزارش سیمان به نقل از هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران (هما)، برمبنای برنامه ریزی انجام شده، پرواز روزهای دوشنبه به مقصد پاریس از ۷ تیرماه سال جاری (۲۷ ژوئن سال ۲۰۲۱) شروع شده و تا ۸ آبان ماه ادامه خواهد داشت.
بر اساس برنامه پروازی، پرواز ۷۳۳ روزهای دوشنبه، ساعت ۱۷ و ۵۵ دقیقه بامدادان از فرودگاه امام خمینی (ره) پرواز و در ساعت ۲۱ و ۳۰ دقیقه وارد فرودگاه پاریس می شود.
بازگشت این پرواز در همان روز در ساعت ۲۳ (به وقت محلی) فرودگاه پاریس را ترک و در ساعت ۷ و ۱۵ دقیقه روزهای سه شنبه در فرودگاه امام خمینی به زمین می نشیند.
همچنین با رفع تعلیق پرواز به مقصد کشور فرانسه و صدور مجوز از طرف سازمان هواپیمایی کشوری، یک پرواز برای روز جمعه ۴ تیرماه (۲۵ ژوئن سال ۲۰۲۱) برنامه ریزی شده است.
این پرواز با شماره پرواز ۷۳۳ در ساعت ۳ و ۲۰ دقیقه فرودگاه امام خمینی (ره) ترک و در ساعت ۶ و ۵۵ دقیقه (به وقت محلی) وارد فرودگاه شارل دوگل می شود.
این پرواز در همان روز در ساعت ۸ و ۲۵ دقیقه (به وقت محلی) فرودگاه پاریس را ترک و در ساعت ۱۶ و ۴۰ دقیقه در فرودگاه امام خمینی (ره) به زمین می نشیند.
همچنین با خروج کشور پاکستان از فهرست کشورهای پر خطر مرزی و صدور مجوز از طرف سازمان هواپیمایی کشوری، پروازهای هما به فرودگاه کراچی بصورت برنامه ای ادامه خواهد داشت.
هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران، در برنامه تابستانی خود، زمان پروازهای هفتگی کراچی را به دو هفته یک دفعه تغییر داد که این تغییر تا ۸ آبان ماه ادامه خواهد داشت.
بر اساس برنامه ریزی صورت گرفته، پرواز هما به مقصد فرودگاه کراچی در روز ۳ تیرماه سال جاری (۲۴ ژوئن) با شماره پرواز ۸۱۲ در ساعت ۸ و ۳۰ دقیقه از فرودگاه امام خمینی (ذه) انجام می شود.
بازگشت این پرواز در همان روز با پرواز شماره ۸۱۳ در ساعت ۱۳ و ۲۰ دقیقه از فرودگاه کراچی پرواز و در ساعت ۱۶ وارد فرودگاه امام خمینی (ره) می شود.

1400/03/31
10:05:52
0.0 / 5
581
تگهای خبر: ایران
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
سیمان سیمان