معاون وزیر راه:

3 هزار هكتار زمین برای اجرای طرح ملی مسكن تأمین شد

3 هزار هكتار زمین برای اجرای طرح ملی مسكن تأمین شد

به گزارش سیمان مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن ضمن اشاره به پیشرفت مناسب پروژه های طرح اقدام ملی مسکن اظهار داشت:  این سازمان بیشتر از ۲ هزار و ۹۰۰ هکتار زمین برای اجرای این طرح تأمین کرده است.به گزارش سیمان به نقل از وزارت راه و شهرسازی، احمد اصغری مهرآبادی اظهار داشت: در کل کشور در طرح اقدام ملی مسکن یک میلیون و ۴۰ هزار نفر ثبت نام کردند که از این میزان ۱۹۵ هزار نفر حائز شرایط شناخته شدند و ۱۲۵ هزار نفر هم واریز وجه داشتند. به اندازه افرادی که وجه واریز کردند و متقاضیان مؤثر شناخته می شوند و سازمان ملی زمین و مسکن در برابر آنها متعهد به تأمین زمین است، زمین تأمین شده است.
اصغری مهرآبادی اضافه کرد: تعهد سازمان ملی زمین و مسکن برای تأمین زمین متقاضیان مؤثر به غیر از ۲ هزار واحد برای مابقی انجام شده است و در تلاش هستیم تا زمین این ۲ هزار واحد هم تأمین شود.
مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن با اشاره به اینکه تابحال بیشتر از ۲ هزار و ۹۰۰ هکتار زمین از جانب این سازمان به منظور اجرای طرح اقدام ملی مسکن تأمین شده است، خاطرنشان کرد: کار در اکثر پروژه های طرح اقدام ملی مسکن شروع شده و اغلب پروژه ها از پیشرفت مناسبی برخوردار می باشد.


منبع:

1400/03/06
11:55:28
0.0 / پنج
854
تگهای خبر: راه و شهرسازی , مسكن
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۵
سیمان سیمان