خدمات بلاعوض آزمایشگاهی به شركت های دانش بنیان اعطا می شود

خدمات بلاعوض آزمایشگاهی به شركت های دانش بنیان اعطا می شود

سیمان: صندوق نوآوری و شکوفایی با هدف پشتیبانی از تحقیق و توسعه محصولات دانش بنیان جدید و ورود موفق شرکت های دانش بنیان به بازارهای داخلی و خارجی، حمایت بلاعوض 70 درصدی از هزینه انجام آزمون های تخصصی تا سقف 150 میلیون تومان را به بسته های حمایتی مشاوره و ستاندن استانداردها اضافه کرد.


به گزارش سیمان به نقل از ایسنا، دکتر سیاوش ملکی فر، معاون توسعه صندوق نوآوری و شکوفایی در مورد خدمت بلاعوض آزمایشگاهی این صندوق، اظهار داشت: صندوق نوآوری و شکوفایی با هدف پشتیبانی از تحقیق و توسعه محصولات دانش بنیان جدید و ورود موفق شرکت های دانش بنیان به بازارهای داخلی و خارجی، حمایت بلاعوض از هزینه انجام آزمون های تخصصی را در دستور کار قرار داده است.
وی افزود: در همین راستا شرکت هایی که روی محصول دانش بنیان خود به انجام آزمون و تست های تخصصی نیاز دارند، می توانند با ثبت درخواست خود در سامانه غزال، برای دریافت این حمایت اقدام نمایند.
ملکی فر در مورد سقف حمایتی این خدمت از شرکت های دانش بنیان اشاره کرد: خدمات آزمایشگاهی به میزان ۷۰ درصد تا سقف ۱۵۰ میلیون تومان برای هر درخواست و حداکثر حمایت سالانه تا سقف ۳۰۰ میلیون تومان، به مجموعه خدمات بسته حمایتی مشاوره و ستاندن استانداردهای صندوق نوآوری و شکوفایی اضافه شده است.
به نقل از روابط عمومی صندوق نوآوری و شکوفایی، علاقمندان می توانند برای ثبت درخواست به سامانه غزال صندوق نوآوری و شکوفایی بخش توانمندسازی و کمک مشاوره و ستاندن استانداردها و مجوزها مراجعه کنند. مدت زمان ارزیابی تقاضا یک هفته کاری خواهد بود و سهم حمایتی صندوق بعد از اتمام پروسه پرداخت می شود.
منبع:

1400/03/05
23:11:08
0.0 / پنج
927
تگهای خبر: ارز , استاندارد , بازار , تخصص
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۲
سیمان سیمان