آتشسوزی تانكر نفتی در مرز ایران و افغانستان مهار گشت

آتشسوزی تانكر نفتی در مرز ایران و افغانستان مهار گشت

به گزارش سیمان سخنگوی گمرک اظهار داشت: دقایقی پیش با همکاری و کمک ایران، آتشسوزی گمرک ابونصر فراهی افغانستان مهار گشت.به گزارش سیمان به نقل از مهر، سید روح الله لطیفی، سخنگوی گمرک عنوان کرد: دقایقی پیش، آتشسوزی کامیون حامل سوخت در محوطه گمرکی، "ابونصر فراهی" افغانستان با کمک آتش نشان ها و تیم های امدادی کشورمان اطفا شد.
وی اضافه کرد: در ساعت ۹و۳۰ دقیقه بامداد امروز یک کامیون حامل سوخت افغانستانی در محوطه گمرک "ابونصر فراهی" این کشور واژگون شده و گرفتار حریق می شود و بلا فاصله به درخواست گمرک این کشور از گمرک ماهیرود کشورمان در استان خراسان جنوب، هماهنگی های لازم با مقامات استانی و شهرستان و سازمان های مستقر در مرز صورت می گیرد و دو تیم آتش نشانی وارد خاک افغانستان می شوند.
لطیفی توضیح داد: این دو تیم در ابتدا ایمن سازی محیط را در دستور کار قرار می دهند و همزمان با خنک نگه داشتن مخازن سوخت، مانع از گسترش آتش می شوند.
وی اضافه کرد: تیم سوم آتش نشانی هم ساعتی پیش به محل حادثه اعزام شد و نهایتاً دقایقی پیش آتش به صورت کامل مهار گشت.
سخنگوی گمرک در مورد روند فعالیت گمرک ماهیرود خراسان جنوبی اظهار داشت: با وجود آتشسوزی و این که این حادثه در راه اصلی تردد کامیون های تجاری نبود روند فعالیت تجاری هم در این مرز متوقف نشد.


منبع:

1400/03/05
11:39:05
0.0 / پنج
831
تگهای خبر: ایران
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۴
سیمان سیمان