با حضور وزیر راه و شهرسازی؛

۲۰ پروژه دریایی و بندری در هرمزگان

۲۰ پروژه دریایی و بندری در هرمزگان

به گزارش سیمان مدیر کل بنادر و دریانوردی هرمزگان از بهره برداری از ۲۰ طرح دریایی و بندری به ارزش ۳ هزار ۳۵۶ میلیارد ریال با حضور وزیر راه و شهرسازی اطلاع داد.


دریافت 25 MB
به گزارش سیمان به نقل از مهر، علیرضا محمدی کرجی ران عصر پنج شنبه در جمع خبرنگاران بیان داشت: بهره برداری از پایانه لجستیک کالا و کانتینر و مخازن نگهداری فرآورده های نفتی همچون پروژه های بود که با حضور وزیر راه و مدیران ارشد کشوری و استانی به بهره برداری رسید.
وی اظهار داشت: تعمیرات اساسی خط ۵ ریلی بندر شهید رجایی، بهره برداری از پروژه دیسپاچینگ برق مجتمع بندری شهید رجایی، پایانه ترانزیتی و صادراتی و پایانه کالای خطرناک از دیگر برنامه های سفر یک روزه وزیر راه و شهرسازی بود.
مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان اضافه کرد: همینطور مرکز عرضه خدمات اداری و خدماتی، کانال هدایت آبهای سطحی ورودی شرقی و سامانه مانیتورینگ دوربین های مدار بسته یگان حفاظت از دیگر طرح هایی بود که با حضور وزیر راه و شهرسازی راه اندازی، افتتاح و بهره برداری شد.
محمدی کرجی ران، بهره برداری از چندین فروند اسکله گردشگری در بنادر و جزایر استان و همینطور بهره برداری از یک دستگاه x-ray در جزیره ابوموسی را بخش دیگری از این طرح ها عنوان نمود.
مدیر منطقه ویژه اقتصادی بندر شهید رجایی، مجموع ۲۰ پروژه دریایی و بندری را به ارزش ۳ هزار ۳۵۶ میلیارد ریال با اشتغال زایی یک هزار و ۴۳ نفر اعلام نمود که عصر پنج شنبه به شکل تجمیع شده در بندر شهید رجایی مورد بهره برداری قرار گرفت.
به گفته مدیر کل بنادر و دریانوردی هرمزگان وزیر راه و شهرسازی در این سفر از فاز سوم طرح توسعه بندر شهید رجایی و همینطور سه پست اسکله نفتی در حال راه اندازی این بندر بازدید نمود.منبع:

1399/12/15
12:53:24
0.0 / پنج
1093
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۵
سیمان سیمان