در جلسه مشترك رئیس كل بانك مركزی و وزیر راه؛

راهكارهای تأمین مالی طرح اقدام ملی مسكن بررسی گردید

راهكارهای تأمین مالی طرح اقدام ملی مسكن بررسی گردید

به گزارش سیمان در جلسه مشترک رئیس کل بانک مرکزی و وزیر راه و شهرسازی راهکارهای تأمین مالی طرح اقدام ملی مسکن بررسی گردید.


به گزارش سیمان به نقل از بانک مرکزی، در جلسه مشترک رئیس کل بانک مرکزی و وزیر راه و شهرسازی راهکارهای تأمین مالی «طرح اقدام ملی مسکن» بررسی گردید. در این نشست که با حضور مدیران عامل برخی بانک ها و نمایندگان وزارت راه و شهرسازی برگزار شد، دکتر همتی ضمن تاکید بر لزوم ساخت مسکن، خواهان مشارکت بانک ها در تسهیلات دهی و رونق بخش مسکن شد.

رئیس شورای پول و اعتبار ضمن اعلام تداوم حمایت شبکه بانکی از طرح های حوزه مسکن، خواهان مشارکت فعالانه آنها در این طرح ها شد.

همچنین رئیس کل بانک مرکزی تصریح کرد: ضروریست بانک ها در حد توان خود و بدون اینکه گرفتار ناترازی شوند در طرح های در رابطه با تسهیلات بخش مسکن مشارکت کنند.

همتی ضمن تاکید بر ظرفیت و امکانات شبکه بانکی در تأمین مالی این طرح، خاطرنشان کرد: برای تأمین مالی این طرح میتوان از توان و ظرفیت مجموعه ای از بانکهای خصوصی و دولتی به منظور تأمین مالی طرح اقدام ملی مسکن بهره برد.

همچنین در این نشست مقرر شد، راهکارهای همکاری بانک ها در طرح اقدام ملی مسکن و هم سایر پروژه های حوزه مسکن نظیر تشکیل صندوق های زمین و مسکن توسط بانک ها بررسی و نتایج در جلسات مشترک میان دو نهاد بررسی شود.


منبع:

1399/12/13
14:09:36
0.0 / پنج
999
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۲
سیمان سیمان