در راستای سیاست ها و اهداف وزارت صمت

مشتریان كیفیت و دوام محصولات ایران خودرو را تایید كردند

مشتریان كیفیت و دوام محصولات ایران خودرو را تایید كردند

برای اولین بار طی سالهای اخیر، همه محصولات تولیدی گروه صنعتی ایران خودرو در شاخص رضایت مشتریان از کیفیت دوام محصول، موفق به تامین اهداف ابلاغی وزارت صمت شده است.


به گزارش سیمان به نقل از ایسنا، طبق اعلام اداره کل صنایع حمل و نقل وزارت صنعت، معدن و تجارت (صمت)، تمام محصولات خودروسازی ایران خودرو در شاخص رضایت از کیفیت دوام خودرو های تحویلی شهریور ۱۳۹۸، ضمن بهبود کیفی از دیدگاه مشتریان، موفق به کسب اهداف ابلاغی وزارت صمت شده است.
طبق اهداف تعریف شده وزارت صمت امروزه مشتری مداری از ارکان اصلی و جدایی ناپذیر هر صنعت همچون صنعت خودروسازی است که گروه صنعتی ایران خودرو دراین زمینه موفق عمل کرده است.
این گروه صنعتی مدعی است که این مهم علاوه بر الزامات وزارت صمت، یکی از مسئولیت های اجتماعی ایران خودرو در قبال جامعه است که توجه و تحقق آن جزو اولویت های گروه صنعتی ایران خودرو قرار دارد.
باتوجه به ابلاغیه وزارت صنعت، معدن و تجارت، کیفیت خودرو های ساخت داخل توسط شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران (ISQI)، در قالب دستورالعمل اندازه گیری رضایت مصرف کنندگان صنعت خودرو به صورت ماهیانه اندازه گیری و نتایج آن منتشر می شود.
همچنین، باتوجه به اهمیت موضوع، شاخص رضایت مشتریان از کیفیت محصول و مشخصه های کیفی مربوطه به صورت مستمر در مجموعه معاونت کیفیت گروه صنعتی ایران خودرو بررسی و در امتداد کسب رضایت حداکثری مشتریان، کارگروه هایی برای تعریف اقدام اصلاحی با همکاری نمایندگان واحدهای حوزه طراحی، تامین و تولید، تشکیل و تحقق اهداف در قالب جلسات "برج مراقبت" دنبال می شود.1399/12/02
20:27:17
0.0 / پنج
853
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۴
سیمان سیمان