سازمان ملی زمین و مسكن و بنیاد مسكن به دنبال تأمین زمین مسكن ملی

سازمان ملی زمین و مسكن و بنیاد مسكن به دنبال تأمین زمین مسكن ملی

به گزارش سیمان نشست مشترک مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن با بنیاد مسکن انقلاب اسلامی برای تعیین تکلیف زمین های تأمین شده برای ساخت واحدهای مسکونی طرح اقدام ملی مسکن برگزار گردید.به گزارش سیمان به نقل از سازمان ملی زمین و مسکن، احمد اصغری مهرآبادی اظهار داشت: در این جلسه در مورد هزینه های آماده سازی زمین ها، ساخت واحدهای بلندمرتبه و جست وجو برای تأمین زمین های مناسب ساخت و ساز در استان ها بحث و تبادل نظر شد و پیگیری های لازم برای تحویل اراضی مناسب به بنیاد مسکن از راه ادارات کل راه و شهرسازی انجام گرفت.
مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن همینطور اضافه کرد: اولویت ما برای واگذاری اراضی به طرح اقدام ملی از راه واگذاری ۹۹ ساله است اما برخی زمین ها را هم به صورت فروش اقساطی به متقاضیان واگذار می نماییم.
وی با اشاره به اینکه بر مبنای ابلاغ وزیر راه و شهرسازی در شهرهای زیر ۱۰۰ هزار نفر، اختیارات لازم برای تصمیم گیری در مورد زمین ها برعهده ادارات راه و شهرسازی است عنوان کرد: تمام تلاش ما در مجموعه وزارت راه و شهرسازی این است که اتمام پروژه ها را تسریع نمائیم.
گفتنی است این نشست با حضور جواد حق شناس، معاون مسکن شهری بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و تعدادی از مدیران بنیاد مسکن و مدیران حوزه فنی و مهندسی سازمان ملی زمین و مسکن برگزار گردید.


منبع:

1399/11/14
12:22:57
0.0 / پنج
948
تگهای خبر: راه و شهرسازی , مسكن
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۱
سیمان سیمان