مدیرعامل شهرك های صنعتی استان تهران:

رشد اشتغال در سال جهش تولید بی نظیر بوده است

رشد اشتغال در سال جهش تولید بی نظیر بوده است

از تهران مدیرعامل شهرک های صنعتی استان تهران اظهار داشت: تولیدکنندگان و خادمیان تولید در شهرک های صنعتی های استان تهران از هیچ موضوع و تلاشی درباب جهش تولید دریغ نمی کنند.


صابر پرنیان بعداز ظهر سه شنبه ۷ بهمن ماه در کارگروه تولید ستاد دهه فجر استان تهران که با حضور مدیرکل شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران و روسای شهرک های صنعتی شهرستان های استان تهران در ساختمان شهید سلیمانی برگزار شد، اشاره کرد: خدا را شاکریم که در شهرستان ورامین، نهاد امامات جمعه در کنار تولیدکنندگان و حامیان و فعالان تولید هستند و امام جمعه این شهر به شعار مقام معظم رهبری لبیک گفتند و هر پنج شنبه به بازدید کارخانجات و کارگاه های تولیدی می رود.
وی افزود: ما باید در بحث صادرات گام های بیشتری برداریم، در این راستا آمار های تولید در سال جهش تولید بی نظیر است.
مدیرعامل شهرک های صنعتی استان تهران اضافه کرد: در سالی که مقام معظم رهبری به تولیدکنندگان افتخار دادند و شعار سال را با عنوان جهش تولید منصوب کردند، بنده بعنوان خادم شهرک های صنعتی استان تهران از ۸۵۰ کارخانه در استان تهران بازدید کردم.
مدیرعامل شهرک های صنعتی استان تهران اشاره کرد: تولیدکنندگان با علاقه فراوان در سال ۹۹ کارخانه ها و تولیدی های فراوانی را راه اندازی کرده اند، رشد اشتغال در سال جهش تولید بی نظیر بوده است.
پرنیان بیان کرد: باید باور داشته باشیم که می توانیم بهتر از حال حاضر باشیم. تولیدات محصولات ایرانی در کشور رشد فراوانی داشته است.
مدیرعامل شهرک های صنعتی استان تهران با اشاره به اینکه دهه فجر انقلاب اسلامی یکی از ایام الله مهم جمهوری اسلامی ایران شمرده می شود، اظهار داشت: تولیدکنندگان بازوی مراسم انقلاب هستند.
این مقام مسئول اشاره کرد: به همت شهرک های صنعتی استان تهران تمام زمین های راکد با یک حرکت جهادی مشخص شده است و امیدواریم تا آخر سال از راکد بدون بیرون بروند.
مدیرعامل شهرک های صنعتی استان تهران در انتهای سخنان خود اضافه کرد: طرح های نیمه تمام استان تهران در شهرک های صنعتی استان تهران بررسی می شود و امیدواریم هر چه سریع تر این طرح های نیمه کار به اتمام برسد و هزاران نفر از جوانان این مرز و بوم در این طرح ها و افتتاحیه کارخانجات مشغول به فعالیت شوند. در این راستا تولیدکنندگان و خادمیان تولید در شهرک های صنعتی های استان تهران از هیچ موضوع و تلاشی درباب جهش تولید دریغ نمی کنند.1399/11/07
23:37:36
0.0 / پنج
1448
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۲
سیمان سیمان