با به روز رسانی اپلیكیشن اطلس ملی فولاد ایران

بخشنامه ها و مقررات فولادی را در تلفن همراه خود داشته باشید

بخشنامه ها و مقررات فولادی را در تلفن همراه خود داشته باشید

به گزارش سیمان مدیر پروژه اطلس ملی فولاد ایران از به روز رسانی جدید این بانک اطلاعاتی اطلاع داد.


به گزارش سیمان به نقل از ایسنا، طبق اعلام انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران، سید محمدرضا دانشگر ضمن اعلام خبر به روز رسانی جدید این بانک اطلاعاتی، اظهار نمود: اطلاعات اطلس ملی فولاد ایران در اپلیکیشن انجمن تولیدکنندگان فولاد (ISPA APP ) دائماً توسط تیم پشتیبانی اطلس و همینطور مدیران شرکتهای تولیدکننده و تأمین کننده در حال به روز رسانی است؛ اما در این مقطع زمانی بخش جدیدی تحت عنوان بخشنامه ها و مقررات به این نرم افزار اضافه شده و سایر بخش ها هم تکمیل شده اند.
او اضافه کرد: بنابراین نسخه جدیدی از اپلیکیشن عرضه شده که برای دریافت این اطلاعات جدید، لازم است کاربران نسخه جدید اپلیکیشن را از سایت انجمن به نشانی www.steeliran.org دانلود و نصب نمایند یا نرم افزار نصب شده در تلفن همراه خویش را به روزرسانی کنند.
به قول وی بعضی از مهم ترین به روزرسانی ها در نسخه جدید اپلیکیشن اطلس ملی فولاد ایران شامل اضافه شدن قسمت بخشنامه ها و مقررات و به روزرسانی اطلاعات آن، اضافه شدن آمارهای ماهیانه از فولاد ایران و جهان، افزایش تعداد کارخانه های تولیدکننده فولاد به ۳۱۱ شرکت، افزایش تعداد تأمین کنندگان زنجیره آهن و فولاد به ۶۶۵ شرکت، به روزرسانی اطلاعات خطوط تولید واحدهای جدید فولادی و همینطور به روزرسانی و بهبود رابط کاربری اپلیکیشن با عنایت به بازخوردهای دریافت شده از کاربران و مدیران فولادی است.
مدیر پروژه اطلس ملی فولاد ایران همینطور تعداد حساب های کاربری فعال در اپلیکیشن ISPA APP را بیشتر از ۲۵۰۰ کاربر تا آخر آذرماه اعلام نمود و اظهار داشت: بیشتر از ۵۰۰ کاربر از این نرم افزار استفاده روزانه و مستمر دارند. همینطور آماده سازی زیر ساخت های لازم برای اضافه شدن بخش مناقصه ها و مزایده ها در این نرم افزار صورت گرفته است؛ امیدوار است که این بخش هم تا آخر سال جاری به اطلس ملی فولاد ایران اضافه گردد.
شایان ذکر است که اطلس ملی فولاد ایران بانک اطلاعاتی جامع زنجیره آهن و فولاد ایران است که علاوه بر نقشه، اپلیکیشن موبایلی را هم به همراه دارد. ازاین رو در هر لحظه و در هر مکان به اطلاعات بیشتر از ۳۰۰ کارخانه فعال و طرح های فولادی کشور و همینطور بیشتر از ۶۵۰ تأمین کننده اصلی صنعت فولاد دسترسی وجو دارد. اطلس ملی فولاد ایران توسط انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران و حمایت وزارت صنعت، معدن و تجارت و ایمیدرو و مشارکت کارخانه های بزرگ زنجیره آهن و فولاد کشور تهیه و انتشار یافته و دائما به روز رسانی می شود.


1399/10/14
19:13:33
0.0 / پنج
1152
تگهای خبر: ایران , تجارت , تولید , دانلود
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
سیمان سیمان