عرضه مستقیم تك محصولی در میادین میوه و تره بار ویژه شب یلدا

عرضه مستقیم تك محصولی در میادین میوه و تره بار ویژه شب یلدا

ستاد تنظیم بازار با عرضه مستقیم تک محصولی در میادین میوه و تره بار ویژه شب یلدا موافقت نمود.


به گزارش سیمان به نقل از ایسنا، در ستاد تنظیم بازار درخواست سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار شهرداری تهران در مورد اختصاص حق بهره برداری موقت (کوتاه مدت) برای عرضه مستقیم تک محصولی انار، ازگیل، خرمالو، نارنگی و هندوانه با تسهیلات و شرایط آسان ویژه شب یلدا با همکاری سازمان جهاد کشاورزی، مراکز تعاون روستایی و سازمان صمت در تهران و استان های سراسر کشور به تصویب رسید.
در این نشست مقرر شد تا نسبت به اطلاع رسانی و معرفی متقاضیان توزیع عرضه در این اماکن اقدام گردد.
استفاده سازمان میادین میوه و تره بار از تمامی ظرفیت ها برای توزیع گوشت مرغ
همینطور مقرر شد تا با عنایت به شرایط فعلی بازار گوشت مرغ و از سویی شیوع بیماری کرونا و رعایت پروتکل های بهداشتی، سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار شهرداری تهران به منظور پیشگیری از ایجاد صف و کاهش مراجعات به مراکز تابعه سازمان، از تمامی ظرفیت های ممکن شامل توزیع گوشت مرغ در میان بهره برداران سایر غرف که امکان و شرایط عرضه ندارند، استفاده از اماکن خالی و استفاده از فضای محوطه برای میادین و بازارهای تابعه که امکان استقرار ماشین سرد خانه دار و عرضه به دیگران را دارند، جهت تنظیم بازار گوشت مرغ اقدام نمایند.
در هفته های گذشته قیمت مرغ گرم در خرده فروشی های سطح شهر تهران به بیشتر از ۳۰ هزارتومان رسید. این در حالیست که اواخر مهر ماه کارگروه تنظیم بازار استان تهران قیمت هر کیلوگرم مرغ گرم را ۲۰ هزار و ۴۰۰ تومان تصویب کرده بود. در نهایت مقرر شد برای تنظیم بازار این محصول، مرغ منجمد به قیمت هر کیلو ۱۵ هزار تومان در فروشگاه های زنجیره ای، میادین میوه و تره بار و واحدهای صنفی توزیع کننده مرغ و مرغ گرم به قیمت کیلویی ۱۸ هزار و ۵۰۰ تومان در میدان اصلی و اقماری میوه و تره باره شهرداری توزیع شود و سهم استان تهران روزانه تا سقف ۳۰۰ تن مرغ گرم تعیین شده است.
منبع:

1399/09/15
19:47:46
5.0 / پنج
1031
تگهای خبر: بازار , تسهیلات , عرضه , قیمت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
سیمان سیمان