ماجرای راه اندازی تابلوی جدید در فرابورس

ماجرای راه اندازی تابلوی جدید در فرابورس

سیمان: زمزمه های راه اندازی یك تابلوی جدید در فرابورس به نام «بازار هدف» به گوش می رسد و بنظر می رسد كه مقرر است این تابلو میزبان كسب و كارهای نوآفرین و دانش بنیان باشد.


به گزارش سیمان به نقل از ایسنا، بحث ورود شرکت های خصوصی به بازار سرمایه بعنوان یکی از اصلی ترین اولویت ها در جلسات شورای گفت وگوی دولت و بخش خصوصی عنوان شد و در این راستا اتاق بازرگانی وعده داد مقدمات لازم برای این مساله را فراهم آورد.
براین اساس حسین سلاح ورزی، یکی از اعضای شورای عالی بورس و همین طور نایب رئیس اتاق بازرگانی ایران مدتی پیش در صفحه شخصی خود در توییتر نوشت: به زودی تابلوی جدیدی با نام «بازار هدف» راه اندازی می شود که در آن طیف وسیعی از کسب و کارهای نوین و دانش بنیان (حتی در مقیاس استارت آپی) امکان پذیرش خواهند داشت.
وی پیش بینی کرده با اجرای این طرح راه تازه ای برای تامین مالی کسب و کارهای نوآورانه در ایران گشوده خواهد شد. براین اساس فرابورس اعلام نموده است که آخرین دستورالعمل و شرایط پذیرش شرکتها در این بازار به زودی اعلام می شود و مقرر است خیلی از پرونده هایی که برای فرابورس ارسال می شود و شرایط بازار اول و بازار دوم را احراز نمی کنند در بازار هدف پذیرش شود.
در این راستا شرکت پیشگامان فناوری دانش آرامیس با نام تجاری " تپسی" بعد از ارزیابی کارشناسی به صورت مشروط در بازار دوم فرابورس پذیرش شده و مقرر است حسابرسی ویژه ای در مورد این شرکت صورت گیرد و چنانچه شرایط پذیرش در بازار دوم را کسب نکرد، پذیرش در بازار هدف به این شرکت پیش بینی شده است و ممکنست تپسی اولین شرکتی باشد که در بازار هدف پذیرش خواهد شد.
منبع:

1399/09/07
23:57:43
5.0 / پنج
1049
تگهای خبر: ارز , ایران , بازار , بازرگانی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۱
سیمان سیمان