فراخوان ستاد نانو برای حضور در دوره آموزشی آنلاین كنترل كیفیت

فراخوان ستاد نانو برای حضور در دوره آموزشی آنلاین كنترل كیفیت

به گزارش سیمان با عنایت به اهمیت و لزوم آموزش الزامات و مفاهیم استانداردسازی، كنترل و تضمین كیفیت در جهت توسعه محصولات فناوری نانو، گروه استاندارد و ایمنی ستاد ویژه توسعه فناوری نانو دوره آموزشی كنترل كیفیت (QC)، ویژه شركتهای تولیدكننده محصولات فناوری نانو را برگزار می نماید.


به گزارش سیمان به نقل از ایسنا، دوره آموزشی آنلاین کنترل کیفیت (QC) به صورت آنلاین به مدت ۱۶ ساعت مختص مدیران، کارشناسان و پژوهشگران فعال در واحدهای کنترل کیفیت، تضمین کیفیت، ساخت و تولید و تحقیق و توسعه در شرکتهای تولیدی محصولات فناوری نانو طراحی شده است. فراگیران با گذراندن این دوره آموزشی و دریافت گواهی نامه مرتبط، با مسائل و چالش های کنترل کیفیت در محصولات فناوری نانو آشنا شده و نحوه پاسخ گویی به آنها را می آموزند.
در انتها گواهی نامه مورد تأیید ستاد ویژه توسعه فناوری نانو به شرکت کنندگان اعطا می شود.
"اهداف و کارکردهای استانداردسازی"، "کنترل کیفیت در مراحل چرخه عمر محصول فناوری نانو (طراحی، تولید، بهره برداری و وارهایی)"، "قابلیت اطمینان و کیفیت محصول"، "طراحی آزمون برای مراحل گوناگون چرخه عمر محصول"، "تدوین سند استاندارد محصول"، "آشنایی با کنترل کیفیت آماری، نمونه برداری و اصول حاکم بر آن"، "تعریف و تشریح کنترل کیفیت (QC) و تضمین مرغوبیت (QA) در محصولات فناوری نانو" و "مدیریت بازخورد و ارتباط با مشتری" همچون مهمترین مباحث این دوره محسوب می شوند.
دکتر مجتبی بحیرایی با بیشتر از سی سال سابقه مدیریت و تدریس در حوزه استانداردسازی و کیفیت در دانشگاه و صنعت، دکتر مریم محمد روضه سرا مدیرعامل یکی از شرکتهای فناور و با بیشتر از 10 سال سابقه تدریس مبانی استاندارد سازی و نوآوری در دانشگاه و صنعت، دکتر ابوذر سهرابی جهرمی
مدیرعامل یکی از شرکتهای فناور و با بیشتر از 10 سال سابقه مشاوره و تدریس در زمینه ساخت و تولید، مشخصه یابی و استانداردسازی محصولات فناوری نانو، مدرسان این دوره آموزشی ۱۶ ساعته هستند.
این دوره آموزشی از تاریخ ۲۲ الی ۲۶ آذر ماه جاری و از ساعت ۱۳: ۳۰ الی ۱۷: ۰۰ به صورت آنلاین برگزار می گردد و لینک اتصال به دوره از قبل در اختیار شرکت کننده ها قرار می گیرد.
علاقه مندان می توانند برای ثبت نام از راه وبسایت https: //eseminar.tv/wb18178 اقدام نمایند و برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۶۳۱۰۲۲۱۶-۰۲۱ تماس بگیرند.1399/09/06
20:16:53
5.0 / 5
856
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
سیمان سیمان