در پی تعطیلی های سراسری بازار؛

كرونا موبایل فروشان بوشهری را به اتاق اصناف كشاند

كرونا موبایل فروشان بوشهری را به اتاق اصناف كشاند

سیمان: بوشهر به دنبال تعطیلی های سراسری بازار به سبب شیوع ویروس كرونا در جامعه و اعلام وضعیت قرمز در خیلی از شهرهای كشور، فعالان صنفی رسته موبایل به اتاق اصناف مركز استان بوشهر آمدند.


به گفته این معترضین تعطیلی واحدهای صنفی موبایل فروش موجب بروز مشکلات زیادی برای مردم بوشهر شده است. یکی از این افراد در گفت و گو با ایسنا عنوان کرد: «با تعطیلی واحدهای صنفی موبایل والدین دانش آموزان با مشکلات زیادی مواجه گشته اند. چونکه به سبب ترویج دولت الکترونیک و عدم امکان مراجعه حضوری آموزش و خیلی از کارهای دیگر بر بستر اینترنت انجام می شوند.»
این فروشنده اضافه کرد: «عموم والدین بوشهری برای نصب نرم افزارهای آموزشی گرفتار مشکل می شوند از طرفی باتوجه به این که تعداد زیادی از استفاده کنندگان موبایل هوشمند در استان موبایل های قدیمی دارند گه گاه این موبایل ها هنگ می کند که باید حتما به واحد تعمیرات موبایل مراجعه کرده و رفع اشکال بنمایند.»
وی اشاره کرد: «تعطیلات عمومی و نیاز به استفاده از نرم افزارهای مختلف واحدهای صنفی موبایل را اساسا به اولویت اول مردم تبدیل نموده است. برای اینکه زندگی در زمانه فعلی بدون استفاده از موبایل هوشمند عملا امکان پذیر نیست.»
یکی دیگر از فعالان صنفی موبایل در این زمینه اظهار داشت: «همه واحدهای صنفی تعمیرات موبایل از مدیران اتاق اصناف انتظار دارند که حمایت قاطعی از این فعالان صنفی بنمایند. برای اینکه ما اتاق اصناف را نماینده خود می دانیم.»
وی اشاره کرد: «تنها محل درآمد همه فعالان صنفی رسته موبایل از رونق بازار تامین می شود اما هم اکنون ما حتی نمی توانیم خرج روزانه خانواده های خودرا تامین نماییم. دولت هم هیچ حمایت عملی از ما نمی کند.»
منبع:

1399/09/05
23:57:31
5.0 / پنج
1125
تگهای خبر: آموزش , بازار , تعمیر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۵
سیمان سیمان