با حضور وزیر جهاد كشاورزی؛

عملیات راه اندازی دبیرستان شبانه روزی حاجی آباد زیركوه

عملیات راه اندازی دبیرستان شبانه روزی حاجی آباد زیركوه

به گزارش سیمان خراسان جنوبی عملیات راه اندازی دبیرستان شبانه روزی حاجی آباد شهرستان زیركوه با حضور وزیر جهاد كشاورزی و استاندار خراسان جنوبی شروع شد.


محمدعلی واقعی، عصر امروز ۱۳ مهرماه در حاشیه آیین کلنگ زنی دبیرستان شش کلاسه شهر حاجی آباد زیرکوه که با حضور کاظم خاوازی وزیر جهاد کشاورزی انجام شد، اظهار نمود: این دبیرستان در زمینی به مساحت 8 هزار متر و زیربنای دو هزارمتر مربع راه اندازی می شود.

وی از مشارکت شرکت مس ایران در راه اندازی این طرح آموزشی اطلاع داد و خاطرنشان کرد: آموزشگاه شبانه روزی شهر حاجی آباد زیرکوه برای راه اندازی و تکمیل نیازمند اعتباری بالغ بر 12 میلیارد تومان است که 2 میلیارد تومان آنرا شرکت مس ایران تأمین کرده و مابقی از محل اعتبارات اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان خراسان جنوبی تأمین و هزینه می شود.

مدیرکل آموزش و پرورش خراسان جنوبی بیان نمود: در این دبیرستان علاوه بر شش کلاس درس، راه اندازی مکانی برای خوابگاه با زیر بنای 900 متر مربع، سرایداری، 87 متر مربع و سرویس بهداشتی با زیر بنای 36 متر مربع پیشبینی شده و علاوه بر این 400 متر دیوارکشی و محوطه سازی دارد.

به گزارش سیمان به نقل از ایسنا، واقعی خاطرنشان کرد: با بهره برداری از این طرح آموزشی و پرورشی 140 دانش آموز دختر دوره دوم متوسطه روستاهای شهر حاجی آباد از مزایای آن بهره مند می شوند.
1399/07/15
23:26:02
5.0 / پنج
1484
تگهای خبر: آموزش , ایران
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
سیمان سیمان