وزیر راه و شهرسازی:

بلیت پرواز اربعین سال جاری فروخته نمی گردد

بلیت پرواز اربعین سال جاری فروخته نمی گردد

به گزارش سیمان وزیر راه و شهرسازی اظهار داشت: سال جاری هیچ پروازی به نجف نداریم و بلیت پرواز اربعین فروخته نمی گردد.به گزارش سیمان به نقل از مهر، محمد اسلامی در حاشیه مراسم بهره برداری از پروژه های راهداری استان تهران که بامداد امروز ۱۰ مهرماه در آسایشگاه سالمندان کهریزک و به مناسبت گرامیداشت روز سالمند برگزار شد، درباره پروازهای اربعین اظهار داشت: به دستور ستاد ملی مبارزه با کرونا، سال جاری مراسم اربعین برگزار نمی گردد.
وی اضافه کرد: نه پروازی به نجف داریم و نه بلیتی فروخته خواهد شد؛ به جز هیئت های سیاسی و مقامات دو کشور، هیچ پرواز مسافری بین ایران و عراق صورت نمی گیرد.
وزیر راه و شهرسازی درباره نقاط حادثه خیز جاده های کشور اظهار داشت: وزارت راه و شهرسازی با همکاری پلیس راهور ۲۵۷ نقطه حادثه خیز را شناسایی کرده که تابحال ۱۴۷ نقطه حادثه خیز جاده ای برطرف شده است؛ مابقی تقاطع های غیرهمسطح هستند که احتیاج به اعتبار دارند.
همچنین در این مراسم انوشیروان محسنی بندپی استاندار تهران با اشاره به گرامیداشت روز سالمند اظهار داشت: استان های تهران، مازندران و گیلان، بیشترین جمعیت سالمند کشور را دارند.
وی درباره ایمن سازی جاده ها اظهار داشت: یکی از اقدامات وزارت راه و شهرسازی در دوره وزارت محمد اسلامی، ایمن سازی جاده ها و سرعت بخشیدن به پروژه های عمرانی جاده ای بوده است.
جاده های استان تهران ایمن سازی شود
محسنی بندپی با اشاره به بهره برداری از تقاطع غیرهمسطح شهر قدس و پل واوان در روز جاری تصریح کرد: جاده های استان تهران با جمعیت بیشتر از ۱۴ میلیون نفر باید از ایمن سازی بیشتری برخوردار شود.
کاهش ترافیک تهران با راه اندازی آزادراه کنارگذر جنوبی
سید تیمور حسینی فرمانده پلیس راهور هم در سخنان کوتاهی در این مراسم با اشاره به راه اندازی آزادراه تهران شمال و کمکی که به روان سازی ترافیک کرد، اظهار داشت: آزادراه کنارگذر جنوبی تهران هم یکی از محورهای شریانی کشور خواهد بود که نقش مهمی در روان شدن ترافیک غرب به شرق کشور ایفا خواهد نمود.


منبع:

1399/07/10
19:35:02
5.0 / پنج
1538
تگهای خبر: ارز , ایران , راه و شهرسازی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
سیمان سیمان