رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان:

واحدهای صنعتی راكد كهگیلویه و بویراحمد احیاء می شوند

واحدهای صنعتی راكد كهگیلویه و بویراحمد احیاء می شوند

سیمان: كهگیلویه و بویراحمد رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان كهگیلویه و بویراحمد از احیای واحدهای صنعتی و تولیدی راكد این استان آگاهی داد.


سالار حسن پور روز سه شنبه هشتم مهر ماه در جمع خبرنگاران اضافه کرد: با هدف خروج از رکود و توسعه تولید و اشتغال، مجتمع فولاد بویراحمد هفته آینده وارد فاز راه اندازی و تولید مجدد می شود.
وی با اعلان اینکه مجتمع فولاد بویراحمد با ظرفیت سالانه ۱۲۰ هزار تن نزدیک به ۱۸ ماه راکد بود، اظهارکرد: سرمایه گذار بخش خصوصی وارد عمل شده و کار بازسازی و نوسازی را انجام می دهد.
رئیس صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد اشاره کرد: این واحد صنعتی تولید بیش از ۱۰ هزار تن شمش فولاد تولید خواهد داشت.
حسین پور با اشاره به اینکه در امتداد رفع مشکلات این واحد، نشست کارگروه ستاد تسهیل در محل این کارخانه برگزار شد، اشاره کرد: مشکلات این واحد احصا و برطرف خواهد شد.
وی با اعلان اینکه استمهال و تقسیط بدهی های گذشته واحد از خروجی های نشست بود، افزود: خط اول این کارخانه ظرف هفت روز آینده فعال می شود.
رئیس صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه با فعال شدن و برگشت به چرخه تولید این واحد صنعتی برای ۳۰۰ نفر اشتغال زایی مستقیم ایجاد می شود، عنوان کرد: این مهم در حوزه اقتصادی استان تحول به وجود می آورد.
به گزارش سیمان به نقل از ایسنا، حسین پور اشاره کرد: احیای پروژه ها و طرح های خروجی محور از برنامه های انجام گرفته در استان است.
گفتنی است که مجتمع فولاد بویراحمد بعد از بیش از ۱۸ماه تعطیلی باردیگر با حضور سرمایه گذار جدید شروع به کار می کند.
منبع:

1399/07/09
09:21:39
5.0 / پنج
1616
تگهای خبر: بخش خصوصی , تجارت , تولید
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
سیمان سیمان