یك مقام مسئول خبر داد:

ورود ۴ دستگاه واگن نو به ناوگان مسافری رجا

ورود ۴ دستگاه واگن نو به ناوگان مسافری رجا

سیمان: بر مبنای قرارداد بین شركت حمل و نقل ریلی رجا و شركت واگن پارس، تعداد ۴ دستگاه واگن مسافری جدید تحویل شركت رجا شد.به گزارش سیمان به نقل از رجا، مدیرعامل شرکت حمل و نقل ریلی رجا با بیان این خبر اضافه کرد: این واگن ها از نوع ۴ تخته درجه یک پارسی با نام "سپهر" به ناوگان مسافری این شرکت اضافه شدند.
محمد رجبی با اشاره به اینکه با تحویل این ۴ دستگاه واگن جدید، قرارداد ساخت ۴۱ دستگاه واگن سپهر با واگن پارس به اتمام رسیده است، افزود: پیش از این در اواخر خرداد ماه سالجاری هم ۴ دستگاه از همین نوع واگن تحویل شرکت رجا شده بود.
وی در مورد امکانات این واگن های نو اظهار داشت: این واگن ها مجهز به سیستم تهویه مطبوع، سیستم صوتی و تصویری IPTV و WIFI همینطور سیستم اعلام حریق می باشند.
مدیرعامل رجا با بیان اینکه در طراحی های انجام شده برای این واگن ها به دنبال ایجاد شرایط رفاهی و آسایش بیشتر برای مسافران هستیم، اظهار داشت: سرویس بهداشتی وکیوم ایرانی و خارجی و دوربین مدار بسته از دیگر امکانات این قطار است.
رجبی در مورد شرایط ناوگان رجا و برنامه ها برای جابه جایی مسافران در روزهای کرونایی تصریح کرد: با عنایت به برنامه ریزی صورت گرفته از قبل برای بازسازی و نوسازی ناوگان جهت انجام مطلوب سفرهای نوروزی و عدم به کارگیری یا کاهش سیر آنها در روزهای کرونایی به علت کاهش حجم سفرها، خوشبختانه با تدابیر اندیشیده شده علاوه بر ضدعفونی و آماده سازی اقلام مورد استفاده در قطارها و ایجاد شرایط ایمن و بهداشتی برای سفر، اقدام به ایجاد فاصله گذاری اجتماعی در قطارها هنگام خرید بلیت و سفر کردیم.
وی تاکید کرد: در فاصله اجتماعی انجام شده در قطارهای رجا، به جز خانواده ها که کوپه کامل در اختیار آنهاست، برای کسانی که به صورت تنها یا دو نفره سفر می کنند، در هر کوپه بیشتر از دو نفر بلیت فروخته نمی گردد. بدین منظور رؤسای قطار کنترل های مربوطه را در زمان سفر انجام می دهند.


منبع:

1399/07/08
13:48:01
5.0 / پنج
1579
تگهای خبر: ایران , حمل و نقل , سیستم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۲
سیمان سیمان