وزیر راه و شهرسازی:

توسعه شهری با حفظ هویت فرهنگی و تاریخی شهرها صورت خواهد گرفت

توسعه شهری با حفظ هویت فرهنگی و تاریخی شهرها صورت خواهد گرفت

به گزارش سیمان وزیر راه و شهرسازی اظهار داشت: در اجرای طرح های توسعه شهری به حفظ هویت و فرهنگ و بافت تاریخی تاكید جدی داریم و آنرا رعایت می نماییم.


به گزارش سیمان به نقل از مهر، محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی در ادامه سفر یک روزه به استان قزوین برای بازدید از طرح های جاده سازی و نیز افتتاح طرح اقدام ملی مسکن عصر دوشنبه با آیت الله عابدینی نماینده ولی فقیه و امام جمعه قزوین ملاقات و گفتگو کرد. محمد اسلامی در این دیدار اظهار داشت: دولت عزم جدی دارد برای حل مشکل مسکن افراد نیازمند و محروم اقدام نماید و در این راستا با همه مشکلات موجود با واگذاری زمین های مناسب و کاهش هزینه ساخت در صدد تامین قسمتی از نیازهاست.
وی بیان کرد: بازآفرینی شهری از دیگر کارهای خوبی است که می تواند بافت های فرسوده را از وضعیت فعلی رها کرده و شرایط زندگی بهتری برای مردم این مناطق مهیا کند. وزیر راه و شهرسازی تصریح کرد: در توسعه شهری خیلی مقید هستیم که از دست اندازی ها جلوگیری شود و اصالت، هویت شهرها را مورد توجه قرار دهیم و از تصمیماتی که سبب خوشی افراد ذی نفوذ می شود، اجتناب نماییم.

اسلامی اضافه کرد: باید مراقب باشیم که مسئولیت ها فرصت کوتاهی برای خدمت است و خدای ناکرده خیانت نشود و همه خودرا خدمتگزار مردم بدانیم و بدانیم این مسئولیت ها که در آن قرار داریم امانتی است که به ما سپرده شده و وظیفه داریم صداقت و امانت را رعایت کرده و کاری نماییم تا خدمت ما به رفاه مردم منجر شود تا بتوانیم زندگی مطلوب شهری و روستایی را برای مردم فراهم نماییم.
وزیر راه و شهرسازی گفت: قزوین ظرفیت های خوبی در راه های مواصلاتی دارد و برای ما مهمست و امیدواریم با تسریع در اجرای برخی پروژه های مهم آن بتوانیم به اقتصاد کشور و استان کمک نماییم.


منبع:

1399/04/10
13:46:13
5.0 / پنج
2600
تگهای خبر: راه و شهرسازی , مسكن
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۵
سیمان سیمان