مدیركل راه و شهرسازی استان تهران:

ساخت و ساز مسكن ملی در تهرانسر، سه شیفته شد

ساخت و ساز مسكن ملی در تهرانسر، سه شیفته شد

به گزارش سیمان مدیركل راه و شهرسازی استان تهران از آغاز فعالیت شیفت شب ساخت و ساز واحدهای طرح اقدام ملی ملی مسكن در تهرانسر اطلاع داد.به گزارش سیمان به نقل از وزارت راه و شهرسازی، خلیل محبت خواه با اشاره به بازدید از آخرین وضعیت فاز اول پروژه تهرانسر به همراه معاون فنی مهندسی سازمان ملی زمین و مسکن در طرح اقدام ملی تولید مسکن، تصریح کرد: با فعال و سه نوبتی شدن شیفت کاری و همینطور با عنایت به توان بالای سازندگان و انبوه سازان طرف قرارداد با این اداره کل، زمان بندی اجرای پروژه از ۳۶ ماه به ۲۷ ماه کاهش خواهش یافت.
وی اضافه کرد: نقشه های تهرانسر به تأیید سازمان آتش نشانی رسیده و عملیات خاکبرداری بلوک ها ظرف دو هفته آینده تمام خواهد شد تا آماده شروع مرحله بعدی یعنی آرماتور بندی و فونداسیون شود.
محبت خواه با تاکید باردیگر بر ادامه کار در شیفت شبانه، خاطرنشان کرد: اگر مقرر است بهره وری در زمان بالا برود، لازم است شیفت شبانه با قدرت پیگیری شود.
مدیر کل راه و شهرسازی استان تهران اظهار داشت: لازم است بازهم از همه انبوه سازان، فعالان صنعتی در حوزه مسکن، صاحبان نوآوری ها و تکنولوژی های جدید در حوزه مسکن چه اشخاص حقیقی و حقوقی برای همکاری داشته باشیم.
وی افزود: فعالان دعوت شده در حوزه مسکن برای مذاکرات اولیه لازم است به حوزه اقدام ملی اداره کل راه و شهرسازی استان تهران مراجعه نموده تا به این شکل با افزایش بهره وری در وقت و زمان در این طرح، شرایط را برای افزایش ساخت مسکن فراهم نماییم.

1399/03/25
14:25:19
5.0 / پنج
2817
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۴
سیمان سیمان