با حضور معاون وزیر راه

ترمیم 300 كیلومتر از روكش آسفالت جاده های استان تهران كلید خورد

ترمیم 300 كیلومتر از روكش آسفالت جاده های استان تهران كلید خورد

به گزارش سیمان رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای عملیات اجرایی روكش آسفالت ۳۰۰ كیلومتر از طریق های استان تهران را كلید زد.به گزارش سیمان به نقل از اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران، عبدالهاشم حسن نیا معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای به همراه حیدر نوروزی مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده استان تهران بامداد امروز (جمعه ۵ اردیبهشت) از محورهای مواصلاتی و پروژه ای در دستور کار راهداری این استان بازدید نمودند.
حسن نیا ضمن بازدید از محور هراز در مورد ارتقا و ایمن سازی محورهای استان تصریح کرد: اقبال و استقبال عموم کاربران جاده ای برای تردد از سطح محورهای استان تهران بالا است ازاین رو امیدواریم با برنامه ریزی و تلاش مضاعف شاهد سرعت قابل توجهی در روند پروژه های در دست اجرا باشیم.
وی به حساسیت و اهمیت بحث نگهداری از طریق ها اشاره و بر تسریع در عملیات و حسن اجرای پروژه روکش ۳۰۰ کیلومتر از طریق های استان تهران با رعایت نکات فنی تاکید نمود.
معاون وزیر راه و شهرسازی، در ادامه بازید از پروژه های مهم استان هم به منظور رفع موانع اجرایی و بهسازی گالری امام زاده هاشم دستوراتی در مورد تسریع در عملیات اجرایی صادر کرد.

رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای با اشاره به حجم بالای تردد در محورهای مواصلاتی پایتخت اذعان کرد: محورهای این استان می بایست ایمن و استاندارد باشد و در این حوزه با نصب نیوجرسی و جدا سازی لاین های رفت و برگشت اقدامات مناسبی صورت گیرد.
شایان ذکر است این مقام مسئول در بازدید یک روزه از محورهای مواصلاتی استان از کارخانه آسفالت شهرستان پاکدشت و بهسازی گالری امامزاده هاشم، راهدارخانه آهک دره، جاده شکسته محدوده مبارک آباد، روکش آسفالت محدوده آبعلی، سیستم روشنایی گالری و نحوه ساماندهی تقاطع هم سطح مهرآباد، روش اجرای پروژه بهسازی و روکش آسفالت ری-ورامین، محور تهران -قم و اجرای عملیات بهسازی روکش بازیافت گرم آزادراه تهران -ساوه، بهسازی و روکش محور آبعلی به هراز و همینطور بازدید تقاطع غیر همسطح پل سیمان بازدید میدانی به عمل آورد.
این گزارش حاکی می باشد، حیدر نوروزی مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران هدف از این بازدید را بررسی پیشرفت فیزیکی پروژه ها و نحوه عملکرد واحدهای اجرایی و بررسی کیفیت پروژه ها، معایب و نقصها احتمالی عنوان و اظهار نمود: این پروژه ها بدون وقفه در حال اجرا هستند.

1399/02/05
12:37:21
5.0 / پنج
3136
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۵
سیمان سیمان