تاكید بر خدمات دهی در محل به جای امداد جاده ای خودرو ها

تاكید بر خدمات دهی در محل به جای امداد جاده ای خودرو ها

به گزارش سیمان مدیر عملیات شركت امدادخودرو سایپا با اشاره به اینكه اجرت خدمات در محل امدادخودرو سایپا مجانی است اظهار داشت: امدادخودرو سایپا در جهت همكاری با كمیته اجتماعی و انتظامی ستاد ملی مدیریت كرونا، ناوگان بین جاده ای خویش را كم كرد تا با استفاده از این پتانسیل، خدمات در محل خویش را در سطح شهرهای كشور افزایش دهد.


به گزارش سیمان به نقل از سایپانیوز، عباس فخاریان اضافه كرد: امدادخودرو سایپا به منظور همكاری با كمیته اجتماعی و انتظامی ستاد ملی مدیریت كرونا تصمیم گرفت كه ضمن فراهم سازی شرایط بهداشتی مناسب برای امدادگران و خدمت رسانان خود به منظور مقابله با شیوع كرونا، نیروهای خدمات امداد جاده ای را به حداقل برساند.
مدیر عملیات شركت امدادخودرو سایپا با اشاره به اینكه كاهش نیروهای خدمات امداد جاده ای با هدف افزایش توان این شركت برای عرضه خدمات در محل سكونت هموطنان صورت گرفته است، خاطرنشان كرد: ارتقای سطح عرضه مشاوره فنی تلفنی و خدمات خودرو در محل، در اولویت كاری امداد خودرو سایپا قرار گرفته است.
به گفته وی هموطنان می توانند برای كسب اطلاعات بیشتر و درخواست خدمات خودرو در محل با شماره سراسری ۰۹۶۵۵۰ و یا شماره ۸۴۴۴۴ با پیش شماره ۰۲۱ تماس بگیرند.1399/01/16
17:22:18
5.0 / پنج
3421
تگهای خبر: خدمات , عرضه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۵
سیمان سیمان