در ابلاغیه ای به استانها صورت گرفت؛

لزوم حفظ آمادگی سازمان های نظام مهندسی ساختمان در تعطیلات

لزوم حفظ آمادگی سازمان های نظام مهندسی ساختمان در تعطیلات

به گزارش سیمان رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان با ارسال نامه ای به روسای سازمان های نظام مهندسی ساختمان استان ها، بر حضور مستمر روسا و اعضای هیات مدیره آنها در روزهای تعطیل تاكید نمود.


به گزارش سیمان به نقل از وزارت راه و شهرسازی، احمد خرم رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان با ارسال نامه ای به روسای سازمان های نظام مهندسی ساختمان استان ها، بر حضور مستمر روسا و اعضای هیات مدیره سازمان های نظام مهندسی ساختمان استان ها در روزهای تعطیلات نوروز تاكید نمود. وی در عین حال بر انجام اقدامات لازم به منظور پیشگیری و مقابله با بیماری كرونا در حد توان و امكان سازمان های نظام مهندسی ساختمان تاكید نمود.
در این نامه خطاب به روسای محترم سازمان نظام مهندسی ساختمان استان ها آمده است: احتراماً، به پیوست تصویر نامه معاون محترم وزیر راه و شهرسازی در مورد تشكیل ستاد ویژه مقابله با ویروس كرونا و استقرار نیروی كشیك در ایام تعطیل در كلیه استان ها ارسال می شود.
مقتضی است دستورات لازم برای تأمین كلیه امكانات سازمان در جهت همكاری همه جانبه با ستاد ملی مدیریت بیماری كرونا و خدمت رسانی به اعضا و خانواده محترم ایشان معمول شود. همچنین، ضروریست به منظور آمادگی لازم برای مواجهه با شرایط اضطراری كشور در حیطه سازمان استان متبوع حضور داشته باشید.
ضروریست برای كسب آگاهی از آخرین ابلاغیه های فوری از راه درگاه های رسمی روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان اقدام كنید.

1399/01/04
16:01:41
5.0 / پنج
3541
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵
سیمان سیمان