آغاز ثبت نام نمایشگاه اینوتكس ۲۰۲۰

آغاز ثبت نام نمایشگاه اینوتكس ۲۰۲۰

به گزارش سیمان نهمین دوره نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری (اینوتكس ۲۰۲۰) در خرداد ماه آینده برگزار می گردد و علاقه مندان جهت شركت در این رویداد تا فروردین ماه سال آینده فرصت دارند تا نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند.


به گزارش سیمان به نقل از ایسنا، پارك فناوری پردیس نهمین دوره نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری (اینوتكس ۲۰۲۰) را از ۱۸ تا ۲۱ خرداد ماه سال آینده با شعار "اكوسیستم نوآوری و فناوری زیر یك سقف" با حضور شركت های فناور، استارتاپ ها، شتابدهنده ها و مراكز رشد، مشاوران، مخترعان، پارك‎های فناوری، دانشگاه ها، صندوق های جسورانه و سرمایه گذارن، عرضه كنندگان فضای كار اشتراكی، عرضه دهندگان خدمات تجاری سازی، برگزاركنندگان رویدادهای كارآفرینی و كارگزاران تبادل (بروكرهای) فناوری در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار خواهد نمود.
متقاضیان شركت در این دوره از نمایشگاه اینوتكس می توانند از ۱۰ اسفندماه جاری تا ۲۵ فروردین ماه سال ۹۹ برای ثبت نام به آدرس www.inotex.com رجوع كنند.
توسعه همكاری و مشاركت بین بازیگران كلیدی زیست ­بوم نوآوری و فناوری، جذب سرمایه برای استارتاپ ­ها و شركت ­ها و هم معرفی فرصت­ های نوین سرمایه­ گذاری و شبكه سازی بین المللی و تولید محتوای ناب آموزشی همچون اهداف برگزاری این نمایشگاه است.
تمركز نهمین دوره نمایشگاه اینوتكس بر سه حوزه "هوشمندسازی"، "دیجیتال و "توسعه پایدار" و متشكل از سه بخش "نمایشگاهی"، "رویدادهای تجاری و ترویجی" و "رویدادهای جانبی" است و برگزاری بیشتر از ۶۰۰ جلسه B2B و بیشتر از ۲۰ پیش رویداد برای این رویداد در نظر گرفته شده است. ضمن آنكه "اینوتكس استیج"، "اینوتكس پیچ"، "اینوتكس تلنت"، "اینوتكس بتل" و "ریورس پیچ اینوتكس" رویدادهای بخش تجاری و ترویجی نمایشگاه اینوتكس را می سازند.
در "اینوتكس استیج" طی ۳۰ ساعت، برنامه هایی مانند "سخنرانی های الهام بخش توسط افراد شناخته شده و اثرگذار داخلی و بین المللی"، "پنل های داغ و كاربردی" و "بررسی فرصت ها و چالش های حوزه نوآوری و فناوری" برگزار می گردد.
رویداد "اینوتكس پیچ" هم كار خویش را در ۶ استان از دیماه سال ۹۸ شروع كرده است و در این رویداد استارتاپ های استان های سیستان و بلوچستان، آذربایجان غربی، اصفهان، خوزستان، گیلان و تهران در حضور سرمایه گذران به رقابت پرداختند. تیم های برتر هر شهر، علاوه بر دریافت كمك هزینه رفت و برگشت به رقابت نهایی در تهران همزمان با نمایشگاه اینوتكس و اقامت در طول مدت برگزاری نمایشگاه می توانند به صورت مجانی در نمایشگاه اینوتكس غرفه دریافت نمایند. در نهایت سه تیم اول از جوایز نقدی اینوتكس بهره مند خواهند شد.
تیم های برتر اینوتكس پیچ در نهایت بر روی استیج این نمایشگاه به رقابت خواهند پرداخت. این رقابت در اینوتكس ۲۰۲۰ متفاوت از سال های گذشته خواهد بود و تیم های منتخب با به چالش كشیدن كسب و كار یكدیگر، در چارچوب رویداد «اینوتكس بتل» به رقابت می پردازند.
"اینوتكس تلنت" هم یك رویداد شتابدهی شغلی است كه شركت ها و جوانان بخصوص دانشجویان و تازه فارغ التحصیلان را در كنار یكدیگر جمع می كند و در نهایت به ایجاد فرصت های شغل مناسب منجر خواهد شد.
رویداد دیگر این نمایشگاه "ریورس پیچ اینوتكس" است و در خلال آن سازمان ها و صنایع بزرگ به معرفی نیازهای فناورانه خود می پردازند. استارتاپ ها و شركت های فناور با حضور در این رویدادها می توانند مشتری بزرگی را برای محصولات خود بیابند. حضور كارگزاران تبادل فناوری در نمایشگاه، تسهیل گر این ارتباط خواهد بود.
"كافه سرمایه"، "پاویون مشاوران"، "تجربه فناوری"، "اینو جوان" و "هاب رسانه ای" رویدادهای جانبی اینوتكس ۲۰۲۰ هستند. كافه سرمایه فرصتی ویژه برای صاحبان شركت های نوپا و استارتاپ ها جهت مذاكره با سرمایه گذاران است.
در این دوره، نمایشگاه اینوتكس به جز شركت‎ها و استارتاپ ها میزبان بخش های مختلفی شامل «ایرانیان مقیم خارج از كشور»، «پاویون فن بازار (Reverse Expo)»، «بخش بازی سازها»، «ستادهای توسعه فناوری»، «طرح های كلان ملی فناوری» و «بخش ویژه نمایش فناوری» خواهد بود.1398/12/10
16:58:30
5.0 / پنج
3647
تگهای خبر: آموزش , ایران , بازار , تجربه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۵
سیمان سیمان