فتاح خبر داد:

۲ هزار میلیارد تومان برای راه اندازی باند رفت قطعه ۲ نیاز است

۲ هزار میلیارد تومان برای راه اندازی باند رفت قطعه ۲ نیاز است

سیمان: رئیس بنیاد مستضعفان از امضاء توافقنامه سه جانبه میان سازمان برنامه و بودجه، وزارت راه و شهرسازی و بنیاد برای تكمیل باند رفت منطقه دو تا اختتام دولت دوزادهم آگاهی داد.به گزارش سیمان به نقل از وزارت راه و شهرسازی، سید پرویز فتاح در حاشیه افتتاح منطقه یك آزادراه تهران-شمال گفت: در ارتباط با این پروژه همكاری خوبی بین دولت و بنیاد مستضعفان شكل گرفته است.
وی اضافه كرد: قرار بود كه ابتدا بنیاد مستضعفان سرمایه گذار ۱۰۰ درصدی در این پروژه داشته باشد؛ اما این رقم به ۵۰ درصد كاهش یافت؛ به نحوی كه البته طرفین توافقنامه منطقه یك به تمام تعهدات خود و سرمایه گذاری ۱۰۰ درصدی در این منطقه عمل كرده اند.
رئیس بنیاد مستضعفان با اشاره به اینكه در طول ساخت منطقه یك، از فاز دو نیز غافل نبودیم اظهار داشت: اما به رغم پایین بودن سرعت ساخت این منطقه، الان از پیشرفت ۳۱ درصدی برخوردارست.
فتاح در ادامه تصریح كرد: رئیس جمهوری در بازدید از منطقه دو دستور تدوین و امضای یك توافقنامه سه جانبه میان وزارت راه و شهرسازی، بنیاد مستضعفان و سازمان برنامه و بودجه را نیز صادر كرد.
رئیس بنیاد مستضعفان اشاره كرد: تكمیل باند رفت منطقه دو ۲، ۰۰۰ میلیارد تومان برآورد شده است و بنیاد مستضعفان به تعهد ۵۰ درصدی خود در این پروژه متعهد است.
وی تصریح كرد: راهكارهایی اندیشیده شده تا دولت نیز بطور كامل تعهدات خودرا انجام دهد و درانتها دولت دوازدهم شاهد افتتاح باند رفت منطقه دو آزادراه تهران-شمال باشیم.


منبع:

1398/12/08
10:12:31
5.0 / پنج
3571
تگهای خبر: راه و شهرسازی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
سیمان سیمان