از سر گیری تولید كارخانه تسلا در چین

از سر گیری تولید كارخانه تسلا در چین

به گزارش سیمان كارخانه اختصاصی تسلاموتورز در چین كه تحت تأثیر شیوع ویروس خطرناك و كشنده كرونا موقتا تعطیل شده بود، باردیگر شروع به كار كرد.


به گزارش سیمان به نقل از ایسنا، گیگافاكتوری تسلا ۳ كه كارخانه اختصاصی شركت آمریكایی تسلاموتورز در چین به حساب می آید، اخیرا اعلام نموده است كه پس از شیوع گسترده خطرناك و كشنده كرونا به صورت موقت تولید خویش را متوقف كرده بود، حالا باری دیگر كار خویش را از سر خواهد گرفت.
ویروس خطرناك و كشنده كرونا كه شیوع گسترده آن از اوایل ماه ژانویه سالجاری میلادی رسانه ای شد، تابحال جان بالغ بر یك هزار نفر را در چین گرفته و بیشتر از ۴۰ هزار نفر در كشورهای جهان را مبتلا كرده است. هنوز منشا این ویروس خطرناك شناخته نشده ولی تاثیرات و تبعات منفی بسیار گسترده ای بر اقتصاد چین و سایر كشورهای جهان داشته است.
تسلاموتور یكی از شركت های خودروسازی جاه طلب و نوظهوری است كه در چند سال گذشته با معرفی و عرضه خودرو های تمام برقی و الكتریكی قدرتمند با توان پیمایش مسافت های طولانی و ظرفیت بالای باتری توانسته است نظر و توجه خیل عظیمی از مشتریان را در سراسر جهان به خود جلب نماید و سهم قابل توجهی را از بازارهای جهانی به خود اختصاص دهد.
سال قبل این شركت بزرگ و موفق آمریكایی به منظور افزایش فروش خودرو های الكتریكی در چین، تصمیم گرفت كه یك كارخانه اختصاصی در این كشور راه اندازی كند تا بر بازار چین كه یكی از بزرگترین و مهم ترین بازارهای فروش خودرو های برقی، پاك و دوستدار محیط زیست در جهان به حساب می آید، تسلط پیدا كند.1398/11/22
17:14:53
5.0 / پنج
4025
تگهای خبر: بازار , تولید , عرضه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۵
سیمان سیمان