انتخاب طرح ملی مشاغل خانگی بعنوان یكی از پنج طرح منتخب جشنواره حاتم

انتخاب طرح ملی مشاغل خانگی بعنوان یكی از پنج طرح منتخب جشنواره حاتم

سیمان: دومین جشنواره ملی حاتم (حمایت از تولید ملی) و هفتین گردهمایی بزرگ مسئولان دولت و مدیران بنگاه های برتر اقتصادی ایران با همكاری وزارت صنعت، معدن و تجارت، مجلس شورای اسلامی و شماری از دستگاه های اجرایی در چارچوب هفتمین گردهمایی بزرگ مسئولان دولتی و مدیران بنگاه های برتر اقتصاد ایران، سه شنبه (8 بهمن) در مركز همایش های بین المللی صداوسیما اجرا شد.


به گزارش سیمان به نقل از ایسنا، این رویداد كشوری با حضور تعدادی از مسئولان نظام و مدیران دستگاه های اجرایی و برندهای برگزیده صنعت و اقتصاد ایران از ۳۱ استان كشور با محوریت بررسی ظرفیت های موجود كشور برای برون رفت از تنگناهای اقتصادی انجام شد.
در این جشنواره تمركز بر محور ارزیابی نقش، جایگاه و توانمندی های بالقوه و بالفعل سازمان های ملی و نیز بنگاه های اقتصادی ایرانی در افزایش تولید ناخالص داخلی نسبت به معرفی مدیران ارزش آفرین كشور در بخش های داخلی و بین المللی اقدام شد.
این برنامه با خیر مقدم و سخنرانی آغازین علیرضا محجوب - نماینده مردم تهران در مجلس و رئیس شورای سیاستگذاری جشنواره - شروع شد و در ادامه، محمد نهاوندیان معاون اقتصادی رئیس جمهور، قبادیان معاون پژوهش و فناوری وزارت صمت، خان بداغی رئیس كمیسیون صنعت و تجارت اتاق بازرگانی ایران - آلمان، محمدی معاون دیپلماسی اقتصادی وزارت امور خارجه و محمد شریعتمداری وزیر تعاون، كار و رفاه اجتماعی مطالبی را درباره فضای اقتصادی كشور در زمینه پشتیبانی از تولید ملی ارائه كردند.
در این جشنواره از برگزیدگانی كه شایستگی آنها در همراهی با كشور در مقاطع خطیر و حساس اقتصادی بر اساس اسناد بالادستی و سیاست های ابلاغی اقتصاد مقاومتی بواسطه اسناد مثبت و مشاهدات عینی احراز شده بود، در چارچوب اعطای استوارنامه و نشان عالی حاتم در سه محور سیاسی، اقتصادی و فرهنگی قدردانی گردید.
در این راستا طرح ملی توسعه مشاغل خانگی در محور طرح های توسعه ای قابل قبول در سازمان ها با رویكرد كارآفرینی و ایجاد اشتغال پایدار بعنوان پنج طرح برگزیده برگزیده شد و ضمن تقدیر از این طرح، نشان عالی حاتم (حمایت از تولید ملی) به آن اعطا شد.
در این جشنواره، محمدصادق بیجندی معاون آموزشی جهاد دانشگاهی و سرپرست سازمان تجاری سازی فناوری و اشتغال دانش آموختگان به نمایندگی از جهاد دانشگاهی بعنوان مجری طرح و كارفرمای طرح، منصوری معاون وزارت تعاون كار و رفاه اجتماعی و امامدادی دبیر ستاد ساماندهی و پشتیبانی از مشاغل خانگی نشان عالی حاتم را دریافت نمودند.
بر طبق این گزارش، امامدادی و بیجندی در نشست خبری و رسانه ای حاشیه این جشنواره به معرفی طرح ملی توسعه مشاغل خانگی و دستاوردهای آن در سطح ملی پرداختند.
منبع:

1398/11/09
20:24:58
5.0 / پنج
4512
تگهای خبر: ارز , ایران , بازرگانی , بنگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
سیمان سیمان