34 مدل خودروی جدید در برنامه 2020 فولكس واگن

34 مدل خودروی جدید در برنامه 2020 فولكس واگن

سیمان: فولكس واگن اخیرا اعلام نموده كه سال آینده میلادی 34 مدل خودروی جدید عرضه خواهدنمود كه از این تعداد هشت مدل آن به خودرو های الكتریكی و هیبریدی متعلق می باشد.


به گزارش سیمان به نقل از ایسنا، فولكس واگن بعنوان یكی از بزرگترین خودروسازان در جهان كه در سال های اخیر بیشترین سهم فروش در بازار كشورهای اروپایی را به خود مختص كرده است، اخیرا از برنامه خود برای عرضه ۳۴ مدل جدید خودرو در سال ۲۰۲۰ میلادی آگاهی داده است كه از این تعداد ۱۲ مدل آن شاسی بلند و هشت مدل آن خودروی برقی و هیبریدی خواهند بود.
طبق گزارش وب سایت motor۱، فولكس واگن كه یكی از خودروسازان مشهور آلمانی محسوب می شود، در چند سال اخیر با مشكلات و چالش های مختلفی روبرو شده است كه نام و آوازه آنرا در جهان به شدت به مخاطره انداخته است. رسوایی خودرو های دیزلی موسوم به دیزل گیت كه در سال ۲۰۱۵ میلادی گریبانگیر فولكس واگن شد، از آن سال تابحال این شركت را كه بزرگترین خودروساز اروپا به شمار می آید و سهم عظیمی از بازارهای جهانی خودرو را نیز به خود مختص كرده است، فولكس واگن را با مشكل مواجه ساخته است. این خودروساز در همین راستا اعلام نموده است كه برنامه های بلندمدتی برای توسعه و عرضه خودرو های الكتریكی و افزایش سهم آنها دارد.
فولكس واگن پیش تر نیز بارها تاكید كرده بود كه شهروندان و مشتریان خیلی زودتر از آنچه تصور می كنند، شاهد توسعه ناوگان حمل و نقل پاك و افزایش بیش از پیش خودرو های الكتریكی در خیابان و جاده های شهرها خواهند بود.
طبق اظهارات مدیران و مقامات این شركت، فولكس واگن در امتداد توسعه خودرو های برقی، پاك و دوستدار محیط زیست تابحال ۱۹ میلیارد یورو در توسعه و بكارگیری فناوری های نوین سرمایه گزاری نموده است كه از این میزان، ۱۱ میلیارد آن به سیاست های این شركت در امتداد توسعه و تولید انبوه خودرو های الكتریكی تا سال ۲۰۲۴ میلادی اختصاص دارد.
افزایش بیش از پیش خودرو های برقی و محبوبیت استفاده بیشتر از این خودرو های پاك، باعث شده است شركت های خودروسازی در سراسر جهان به رقابتی تنگاتنگ پرداخته و هر یك از برنامه های خود برای طراحی و تولید خودروهایی بهتر و با توان پیمایش بیشتر رونمایی كنند.
با عنایت به تغییر سیاست های جهانی درباره حفظ محیط زیست و مقابله با معضل آلودگی هوا و كاهش انتشار میزان آلاینده ها و گازهای گلخانه ای، خیلی از كشورها همچون انگلستان، فرانسه، نروژ، اسپانیا، یونان، مكزیك، چین و هند همچون پیشگامانی هستند كه قصد دارند به منظور جلوگیری از آلودگی هوا و حفظ محیط زیست، تولید و فروش خودرو های بنزینی و دیزلی را تا دهه ۲۰۳۰ و نهایتا تا دهه ۲۰۴۰ میلادی (حدودا دو دهه آینده) ممنوع و متوقف اعلام كنند.
منبع:

1398/10/09
21:47:58
5.0 / پنج
4372
تگهای خبر: بازار , تولید , حمل و نقل , عرضه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۱
سیمان سیمان