نوسان اندك در بازار طلا و ارز

نوسان اندك در بازار طلا و ارز

سیمان: امروز قیمت ها در بازار طلا، سكه و ارز با نوسان اندكی همراه بود.


به گزارش سیمان به نقل از ایسنا، در لحظه انتشار این گزارش قیمت هر عدد سكه تمام بهار آزادی طرح جدید سه میلیون و ۹۶۵ هزار تومان (۱۰ هزار تومان كاهش نسبت به دیروز) و قیمت هر عدد سكه تمام بهار آزادی طرح قدیم سه میلیون و ۹۶۰ هزار تومان (۵ هزار تومان كاهش نسبت به دیروز) است.
همین طور هر عدد نیم سكه به قیمت دو میلیون و ۳۰ هزار تومان (بدون تغییر نسبت به دیروز)، ربع سكه یك میلیون و ۲۲۰ هزار تومان (۱۲۰ هزار تومان كاهش نسبت به دیروز) و سكه یك گرمی به قیمت ۸۱۰ هزار تومان (۳۰ هزار تومان كاهش نسبت به دیروز) به فروش می رسد.
قیمت هر گرم طلای ۱۸ عیار هم ۴۰۴ هزار و ۴۴۹ تومان (۱۳۸۵ تومان كاهش نسبت به دیروز) و ارزش هر اونس طلای جهانی نیز ۱۴۸۰.۳۹ دلار است.

رشد قیمت دلار در بازار
اما قیمت ارز نسبت به روز گذشته با افزایش اندكی همراه بود و نرخ دلار در صرافی های مجاز بانك مركزی ۵۰ تومان افزایش یافت.
بازار ارز این روزها به ثبات رسیده و حداقل نوسان در این بازار وجود دارد و بر همین مبنا بانك ها امروز (۲۴ مهرماه) هر دلار آمریكا را ۱۱ هزار و ۳۲۱ تومان و هر یورو را به قیمت ۱۲ هزار و ۵۰۲ تومان خریدند.
قیمت خرید هر پوند انگلیس در بانك ها نیز ۱۳ هزار و ۹۷۴ تومان بود.

ارز مسافرتی ۱۳هزار تومان
قیمت ارز مسافرتی در بانك ها همچنان از قیمت فروش آن در بازار بالاتر است؛ بطوریكه قیمت فروش ارز مسافرتی در بانك ها ۱۲ هزار و ۶۹۴ تومان اعلام شده كه با احتساب كارمزد به حدود ۱۳ هزار تومان می رسد.

نرخ ارز در صرافی های بانك
اما صرافی های مجاز بانك مركزی نیز قیمت خرید دلار را ۱۱ هزار و ۳۰۰ تومان و قیمت فروش آنرا ۱۱ هزار و ۴۰۰ تومان اعلام نمودند كه نسبت به روز گذشته ۵۰ تومان رشد داشته است.
این صرافی ها امروز هر یورو را به قیمت ۱۲ هزار و ۵۰۰ تومان خریدند و ۱۲ هزار و ۶۰۰ تومان فروختند.
منبع:

1398/07/24
23:28:39
5.0 / پنج
4263
تگهای خبر: ارز , بازار , قیمت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
سیمان سیمان