آذرماه امسال برگزار می شود

حضور ۲۰۰ استارتاپ در پنجمین نمایشگاه صنایع دریایی و فراساحل

حضور ۲۰۰ استارتاپ در پنجمین نمایشگاه صنایع دریایی و فراساحل

به گزارش سیمان پنجمین نمایشگاه دریایی و صنایع فراساحل با حضور ۲۰۰ استارت آپ حوزه دریایی با هدف ایجاد فرصت تعامل سرمایه گذاران و كارآفرینان با بخش های دولتی آذرماه امسال برگزار می گردد.به گزارش سیمان به نقل از دبیرخانه پنجمین نمایشگاه دریایی و صنایع فراساحل، این نمایشگاه با حمایت وزارت راه و شهرسازی، سازمان بنادر و دریانوردی، سازمان ها و اتحادیه های بخش خصوصی بعنوان رسمی ترین نمایشگاه دریایی، آذرماه امسال برگزار می گردد.
این نمایشگاه از تاریخ ۲۴ تا ۲۶ آذرماه امسال همزمان با چهارمین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل، لجستیك و صنایع وابسته در محل نمایشگاه های بین المللی مصلی تهران با حضور شركت ها، سازمان ها و كارآفرینان برتر و با امكان عرضه ایده ها و طرح ها، جذب سرمایه گذاری و بازار فروش بالقوه برگزار می گردد.
نمایشگاه امسال بعنوان شتاب دهنده و پیشران توسعه صنعت دریایی و فراساحل كشور، همگام با سیاست های اقتصاد مقاومتی و نامگذاری سال با عنوان رونق تولید، تلاش می كند فضای نمایشگاه را به نفع تحقق این سیاست ها تنوع بخشیده و باعث شكل گیری، جریان سازی و تعامل بیشتر صاحبان صنایع، صنعت دریایی و دریانوردی و صنایع فراساحل كشور شود.
تخصصی تر شدن این نمایشگاه، بهبود فرایند اطلاع رسانی، تعامل نزدیك تر با متولیان دولتی و غیر دولتی و نهادهای صنفی در این عرصه و هم ایجاد فضاهای گفتگو محور و برگزاری كنفرانس فرصت های سرمایه گذاری در دریا و كارگاه های آموزشی همچون نكات برجسته این دوره از نمایشگاه است.
یكی از برنامه های مهم نمایشگاه دریایی امسال حضور ۲۰۰ استارت آپ حوزه دریایی با هدف ایجاد فرصت تعامل سرمایه گذاران و كارآفرینان، معرفی منابع تامین مالی جهت پروژه ها، شناسایی و معرفی سرمایه گذاران موفق و معرفی توانمندی های بخش خصوصی به سازمان های دولتی جهت واگذاری پروژه های قابل سرمایه گذاری و دریافت و ثبت فرصت های سرمایه گذاری حوزه دریایی كشور است.
از دیگر برنامه های نمایشگاه امسال برگزاری پانل های تبادل تجربه، برگزاری نشست و تالارهای گفتگو میان سرمایه گذاران و سرمایه پذیران است.
حضور نمایندگان شركت های خصوصی از كشورهایی نظیر تركیه، عراق، قزاقستان، هند و آذربایجان نشان از جایگاه مناسب بین المللی صنعت دریایی كشورمان دارد.


1398/07/21
14:51:09
5.0 / پنج
4232
تگهای خبر: بازار , بخش خصوصی , تجربه , تخصص
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۱
سیمان سیمان