با حكم وزیر راه و شهرسازی صورت گرفت

انتصاب اعضای شورایعالی زیربنایی حمل و نقل، معاون حمل و نقل حذف شد؟

انتصاب اعضای شورایعالی زیربنایی حمل و نقل، معاون حمل و نقل حذف شد؟

به گزارش سیمان وزیر راه و شهرسازی و رئیس شورایعالی فنی امور زیربنایی حمل و نقل با صدور حكمی اعضای این شورایعالی را برای مدت دو سال منصوب نمود.به گزارش سیمان به نقل از وزارت راه و شهرسازی، محمد اسلامی با صدور حكمی عبدالهاشم حسن نیا رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای، علی عابدزاده رئیس سازمان هواپیمایی كشوری، محمد راستاد مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی، خیرالله خادمی مدیرعامل شركت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل كشور، سعید رسولی مدیرعامل شركت راه آهن جمهوری اسلامی ایران و محمد شكرچی زاده رئیس مركز تحقیقات راه، مسكن و شهرسازی را برای مدت دو سال بعنوان اعضای شورای عالی فنی امور زیربنایی حمل و نقل كشور انتخاب كرد.
رئیس شورای عالی فنی امور زیربنایی حمل و نقل كشور در این حكم آورده است؛ نظر به تجارب و توانمندی جنابعالی و به باعث اساسنامه شورای عالی فنی امور زیربنایی حمل و نقل، جنابعالی به مدت دو سال بعنوان عضو شورا منصوب می شوید.
وزیر راه و شهرسازی در ادامه بیان داشت: امید است با یاری خداوند متعال، بهره گیری از ظرفیت های موجود و مشاركت مؤثر در شورا و كارگروه های تخصصی وابسته، موجبات تحقق اهداف و مأموریت های شورا را در تعیین سیاست ها، راهبردها و تدوین ضوابط و مقررات فنی زیربخش های حمل و نقل فراهم آورید. به گزارش سیمان به نقل از مهر، بر مبنای اعلام سایت رسمی وزارت راه و شهرسازی، در شورایعالی فنی و زیربنایی علاوه بر افراد مذكور در حكم وزیر راه، از نمایندگان بخش خصوصی و دانشگاهی هم حضور دارند همینطور شهرام آدم نژاد معاون حمل و نقل وزارت راه و شهرسازی هم مهم ترین عضو این شوراست كه به نظر می آید در حكم جدید وزیر راه، وی از عضویت در این شورا كنار گذاشته شده است. معلوم نیست آیا مقرر است آدم نژاد در حكم دیگری به عضویت در این شورا منصوب شود یا خیر؟1398/05/06
13:32:28
5.0 / پنج
4320
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۲
سیمان سیمان