رئیس جدید بنیاد مستضعفان خبر داد:

بازدید از آزادراه تهران-شمال در جمعه هفته جاری

بازدید از آزادراه تهران-شمال در جمعه هفته جاری

سیمان: رئیس جدید بنیاد مستضعفان اظهار داشت: جمعه هفته جاری(4 مرداد98) همراه با رئیس سازمان برنامه و بودجه، از قطعه یك آزادراه تهران-شمال بازدید خواهم كرد.به گزارش سیمان به نقل از مهر، سیدپرویز فتاح در حاشیه مراسم تودیع و معارفه روسای سابق و جدید بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی در جمع خبرنگاران، با اشاره به حكم صادره از طرف رهبر معظم انقلاب در خصوص ریاست خود بر بنیاد مستضعفان اظهار داشت: رهبر معظم انقلاب در این حكم، بر محرومیت زدایی واقعی تاكید داشتند.
وی افزود: باید این دیدگاه كه بنیاد مستضعفان یك بنگاه اقتصادی می باشد، عوض شده و به مردم اعلام گردد در كنار فعالیت اقتصادی، فعالیت های اجتماعی و فرهنگی نیز انجام خواهد داد.
رئیس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی یكی از اهداف خودرا افزایش اعتماد عمومی به این نهاد دانست و اظهار داشت: باید نگاه مردم به بنیاد مستضعفان تغییر كند؛ البته ابهاماتی در این زمینه وجود دارد؛ اما باید شفاف عمل نماییم تا رفع ابهام شود؛ در این میان به جهت اینكه این اتفاق رخ بدهد، به همكاریهای دولت و مجلس نیاز داریم.
فتاح اضافه كرد: از این پس فعالیت های اقتصادی بنیاد مستضعفان بعنوان پشتوانه رفع محرومیت عمل كرده و برای اجرای پروژه های آن، با نهادهای دیگر همسو می شویم، این درست همان اتفاقی كه در كمیته امداد رخ داد و و موجب پیشرفت كمیته امداد شد.
وی اشاره كرد: محرومان باید بدانند كه بنیاد در كجای كار است و چقدر به آنها می رسد.
فتاح درباره حضور بنیاد در آزادراه تهران-شمال اظهار داشت: جمعه هفته جاری ۴ مرداد ۹۸ مقرر است با رئیس سازمان برنامه و بودجه، از آزادراه تهران-شمال بازدید كنیم؛ این در شرایطی است كه سازمان برنامه اعتبار خوبی به این پروژه داده و ما هم قول داده ایم تا پروژه آزادراه تهران-شمال را به اتمام برسانیم؛ ضمن اینكه ما پای آزادراه می ایستیم و آنرا به اتمام می رسانیم.
وی اضافه كرد: آزادراه تهران-شمال بزودی به بهره برداری می رسد.
فتاح در پاسخ به پرسشی درباره پلاسكو اظهار داشت: بنیاد به خوبی در این مدت تلاش نموده تا ساختمان پلاسكو را نوسازی كند، بر این اساس، از ۶۰۰ واحد صنفی ۳۵۰ نفر از اصناف ساختمان پشتی را در دست بازسازی دارد، ۲۵۰ نفر مابقی در ساختمان جدید مستقر خواهند شد.
به گفته فتاح، شهرداری برای ساخت ساختمان جدید مجوز داده و در حال كندن پی ساختمان هستیم؛ در نخستین فرصت در محل پلاسكو حاضر می شوم و از آن بازدید می كنم.


منبع:

1398/05/04
14:17:38
5.0 / پنج
4493
تگهای خبر: بنگاه , ساختمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۱
سیمان سیمان