تحقق اكوسیستم نوآوری و فناوری زیر یك سقف در اینوتكس ۲۰۱۹

تحقق اكوسیستم نوآوری و فناوری زیر یك سقف در اینوتكس ۲۰۱۹

سیمان: هشتمین نمایشگاه نوآوری و فناوری اینوتكس 2019، در تاریخ 19 تا 22 خرداد ماه جاری در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برپا خواهد بود و 400 مشاركت كننده در آن همچون شركت فناور، استارتاپ، پارك علم و فناوری، شتاب دهنده، مركز رشد، سرمایه گذار خطرپذیر، مشاور، منتور و مخترع همراه با نمایش كنندگان خدمات كسب و كار به تبادل ایده ها و ظرفیت ها و دستاوردهای خود خواهند پرداخت.


به گزارش سیمان به نقل از ایسنا، پیشرفت های دانش و فناوری در جهان طی سال های اخیر، تحولات بزرگی در حوزه های مختلف به وجود آورده و گسترش دانش نوین در ایران نیز ظرفیت های جدیدی برای توسعه كشور فراهم آورده است. استفاده از این ظرفیت، نیازمند رویدادهایی همچون اینوتكس است كه بازیگران اصلی عرصه نوآوری شامل صاحبان ایده، استارتاپ ها، شركت های فناور و سرمایه گذاران علاقه مند به حضور در حوزه های دانش محور را زیر یك سقف گرد هم می آورد. در چنین رویدادهایی اهداف بازرگانی معمول در نمایشگاه های تجاری در نظر گرفته نشده و هم افزایی به وجود آمده بین بازیگران این عرصه، امكان شكوفایی و استفاده بهینه از ظرفیت های آنها را فراهم می آورد.
نمایشگاه نوآوری و فناوری اینوتكس ۲۰۱۹ كه از ۱۹ تا ۲۲ خردادماه جاری در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برپا خواهد بود، تبادل فناوری میان شركت های خصوصی دانش بنیان و دانش محور، تسهیل سرمایه گذاری مشترك بین شركت های فناور، مشاركت شركت های فعال در اكوسیستم نوآوری و فناوری در پروژه های تحقیق و توسعه، جذب سرمایه گذاران خارجی به شركت های نوآور داخلی و بررسی راهكارهای رفع چالش های موجود در اكوسیستم نوآوری و فناوری را هدف قرار داده است.

حضور ۴۰۰ مشاركت كننده در اینوتكس ۲۰۱۹
امسال در اینوتكس ۲۰۱۹ - كه شعار "اكوسیستم نوآوری و فناوری زیر یك سقف" را برای خود برگزیده است - بیشتر از ۴۰۰ مشاركت كننده شامل شركت فناور، استارتاپ، پارك علم و فناوری، شتاب دهنده، مركز رشد، سرمایه گذار خطرپذیر، مشاور، منتور و مخترع همراه با نمایش كنندگان خدمات كسب و كار به تبادل ایده ها و ظرفیت ها و دستاوردهای خود خواهند پرداخت.
پارك فناوری پردیس، صاحب امتیاز این نمایشگاه است و مركز فن بازار ملی ایران و مركز شتاب دهی نوآوری، برگزاركنندگان نمایشگاه خواهند بود. معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و مركز همكاریهای تحول و پیشرفت ریاست جمهوری از حامیان و پشتیبان های دائمی این نمایشگاه هستند.
به گزارش ستاد خبری هشتمین نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری اینوتكس ۲۰۱۹، اینوتكس در هشتمین سال برگزاری خود میزبان رویدادها و بخش های متنوعی در حوزه های فناوری و نوآوری همچون ۴۰۰ جلسه B۲B و ۳۰ پیش رویداد و رویداد جانبی خواهد بود.1398/03/08
10:51:54
5.0 / پنج
4458
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
سیمان سیمان