در دیدارهای دژپسند با مقامات آذربایجان مطرح شد؛

توسعه همكاریهای كشاورزی، بانكی و ریلی میان تهران-باكو

توسعه همكاریهای كشاورزی، بانكی و ریلی میان تهران-باكو

به گزارش سیمان توسعه همكاریهای كشاورزی، بانكی و ریلی تهران-باكو در دیدار وزیر امور اقتصادی و دارایی با وزیر كشاورزی، رئیس كل بانك مركزی و رئیس راه آهن جمهوری آذربایجان مورد بررسی قرار گرفت.به گزارش سیمان به نقل از صداوسیما، فرهاد دژپسند در دیدار با ایمان كریم اف وزیر كشاورزی جمهوری آذربایجان در زمینه توسعه كشت فراسرزمینی، همكاری در بخش قرنطینه دام و امنیت غذایی، تبادل تجربه در بخش كشاورزی، عملیاتی كردن اسناد موجود بین دو كشور در بخش كشاورزی و همكاری در زمینه كشت گلخانه ای و كشت و صنعت تبادل نظر كرد.
وزیر امور اقتصادی و دارایی كشورمان همینطور عصر امروز با رستم اف رئیس كل بانك مركزی جمهوری آذربایجان به بررسی همكاریهای بانكی، بیمه ای، مالی و زمینه های تسهیل امورات بانكی بین دو كشور پرداخت.
دژپسند در دیدار با جاوید قربان اف رئیس راه آهن جمهوری آذربایجان هم در مورد تكمیل دالان ریلی شمال جنوب بخصوص راه آهن قطعه رشت آستارا و توسعه همكاریهای ریلی و اهمیت تكمیل دالان ریلی در افزایش حجم مبادلات تجاری به تبادل نظر پرداخت.
گفتنی است فرهاد دژپسند كه جهت شركت در كمیسیون مشترك همكاریهای اقتصادی ایران و جمهوری آذربایجان بامداد امروز وارد باكو شده است، فردا هم ضمن حضور در مراسم امضای اسناد و تفاهم نامه های این اجلاس، با دیگر مقامات جمهوری آذربایجان دیدار و گفتگو خواهد نمود.

1397/12/25
12:05:29
5.0 / پنج
4193
تگهای خبر: ایران
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۵
سیمان سیمان