نایب رییس اتاق بازرگانی ایران:

فشارها نباید حضور ما را در جامعه جهانی محدود كند

فشارها نباید حضور ما را در جامعه جهانی محدود كند

به گزارش سیمان نایب رئیس اتاق بازرگانی ایران اعتقاد دارد بخش خصوصی اهمیت قابل توجهی برای آینده اقتصادی ایران در مشاركت با فضای بین المللی قائل است و اتاق بازرگانی باید بتواند برای انتقال این دیدگاه نفوذ خود در اقتصاد ایران را افزایش دهد.


به گزارش سیمان به نقل از ایسنا، پدرام سلطانی در نشست هیأت نمایندگان اتاق بازرگانی تهران اظهار نمود: ما در سال های گذشته دیدیم كه میزان بیان نقد و انتقاد در فضای كشور افزایش یافته و با حضور رسانه ها مردم هم در جریان مسائل قرار می گیرند، اما نكته ای كه در این حوزه اهمیت بالایی دارد چگونگی انتقال این انتقادات به دولت می باشد.
به قول وی اتاق بازرگانی بعنوان نماینده رسمی بخش خصوصی باید شرایط را طوری فراهم آورد كه دولت نسبت به دغدغه های این بخش گوش شنوای بیشتری داشته باشد.
نایب رییس اتاق بازرگانی ایران افزود: آنچه كه در دوره بعدی اتاق بازرگانی رخ می دهد، باید نمونه ای برای كل جامعه باشد. اعضایی كه دیگر در اتاق حضور نخواهند داشت باید به انتقاد و بررسی عملكرد اتاق بازرگانی بپردازند و اعضای حاضر در دوره بعدی هم باید تلاش كنند نفوذ اتاق را در اقتصاد ایران بالا برند.
سلطانی با بیان این كه نباید اجازه دهیم فشارهای موجود حضور ما در جامعه جهانی را محدود كند، تصریح كرد: من امیدوارم در دوره بعدی اتاق بازرگانی، اصلاح حكمرانی اقتصادی و عمومی بعنوان یك گفتمان مطرح شده و بخش خصوصی نه در سطح های خرد كه در حوزه های كلان پیشنهادهایی را عرضه كرده و اجرای آنها را دنبال كند.
نایب رییس اتاق بازرگانی ایران تصریح كرد: امروز اقتصاد ایران با یك پیچ تند مواجه می باشد و اتاق بازرگانی كه كوشیده در سطح توانایی اش تأثیرگذار باشد، باید با پیگیری مسائل و مطرح كردن مشكلات به شكل صریح، شرایط را برای اجرای خیلی از دغدغه های مهم اقتصادی فراهم آورد.1397/12/21
23:51:03
5.0 / پنج
4109
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۱
سیمان سیمان