وزیر صنعت معدن و تجارت در حاشیه جلسه دولت

تلاش ما تأمین كالاهای اساسی مردم با قیمت مناسب می باشد

تلاش ما تأمین كالاهای اساسی مردم با قیمت مناسب می باشد

سیمان: وزیر صنعت معدن و تجارت اظهار داشت: تلاش می نماییم كه پوشاك و كالاهای اساسی مورد نیاز مردم همچون گوشت و مرغ با قیمت مناسب به مردم ارائه شود.


به گزارش سیمان به نقل از ایسنا، رضا رحمانی در حاشیه جلسه هیأت دولت در جمع خبرنگاران با اشاره به اینكه ستاد تنظیم بازار در حال برنامه ریزی برای تأمین كالاهای اساسی و روزمره مردم است، اظهار نمود: وزارت كشاورزی باز در حال ذخیره سازی اقلام مورد نیاز برای اختتام سال است.
وی اشاره كرد: با تشدید نظارت ها و راه اندازی گشت های مشترك به دنبال نظارت بر بازار هستیم. تصمیم بر این است برای تنظیم بازار همچون بازار گوشت و مرغ و تأمین كالاهای مورد نیاز مردم به خصوص در روزهای عید تمهیداتی اندیشه شود تا اقلام با قیمت مناسبی به دست مردم برسد.
رحمانی اشاره كرد: وزارت جهاد كشاورزی از مدت ها پیش ذخیره سازی گوشت و مرغ را آغاز نموده تا با عنایت به حجم واردات گوشت، مردم بتوانند به سهولت گوشت مورد نیاز خودرا تأمین كنند. قیمت مرغ كیلویی ۱۱ هزار و پانصد تومان در نظر گرفته شده و باید با این مبلغ به فروش برسد.
وزیر صمت با اشاره به اینكه در جنگ اقتصادی هستیم و وزارت صنعت، معدن و تجارت از هرگونه تولید داخل حمایت می كند، اظهار داشت: مقرر است با برگزاری نمایشگاه های عرضه قطعات مورد نیاز، نهضت ساخت قطعه در داخل را به طور جدی دنبال نماییم. اخیرا جلساتی باز برای تولید بعضی از قطعات خودرو با وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح برگزار شده است.
رحمانی درانتها اشاره كرد: همكارانم مشكلات بخش تولیدكنندگان پوشاك را حل كرده اند و هم اكنون وضعیت پوشاك كشور خوب است. تلاش ما این است پوشاك باز با قیمت مناسب به دست مردم برسد.1397/11/24
16:23:08
5.0 / پنج
4044
تگهای خبر: بازار , تجارت , تولید , عرضه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۱
سیمان سیمان