عضو هیئت عامل سازمان بنادر:

كشتی های ایرانی همچنان تحت پوشش شركت های بیمه ای هستند

كشتی های ایرانی همچنان تحت پوشش شركت های بیمه ای هستند

سیمان: معاون امور دریایی سازمان بنادر و دریانوردی اظهار داشت: هم اكنون كشتی های ایرانی همچنان تحت پوشش شركت های بیمه ای هستند و هیچ مشكلی در زمینه تردد ندارند.به گزارش سیمان به نقل از سازمان بنادر و دریانوردی، هادی حق شناس در سمینار آموزشی لجستیك و زنجیره حمل و نقل كه با همكاری اتحادیه اروپا برگزار شد، اضافه كرد: ایران یكی از قدیمی ترین اعضای سازمان جهانی دریانوردی IMO است و مباحث و چالش های مشتركی را با كشورهای عضو سازمان جهانی دریانوردی خصوصاً كشورهای اروپایی در این حوزه دارد.
وی درباره مباحث و چالش های مشتركی كه بین اعضای سازمان جهانی دریانوردی وجود دارد، اشاره كرد: توسعه پایدار، حفاظت از محیط زیست دریایی، جایگزین كردن سوخت مناسب برای كشتی ها، كاهش انتشار گازهای گلخانه ای و ارتقا سطح ایمنی دریانوردی محور و اهداف مشتركی است كه با همكاری كشورهای عضو سازمان جهانی دریانوردی قابل پیگیری می باشد.
حق شناس اذعان داشت: حفاظت از محیط زیست دریایی از اولویت های اتحادیه اروپا و ایران است و ما وظیفه مشترك داریم تا با تامین تجهیزات و تسهیلات به حفظ محیط زیست دریایی كمك نماییم.
معاون امور دریایی سازمان بنادر و دریانوردی اظهار داشت: با وجود تحریم های غیر قانونی و غیر عقلانی اعمال شده، رسیدن به اهداف حفظ محیط زیست دریایی و ارتقا استانداردهای ایمنی و افزایش كارایی كشتی ها دشوار است.
وی اظهارداشت: هم اكنون ما از اروپایی ها انتظار داریم كه تمام تلاش خودرا در امتداد تامین ایمنی كشتی ها و دریانوردان داشته باشند.
معاون امور دریایی سازمان بنادر و دریانوردی اظهار داشت: هم اكنون كشتی های ایرانی در فهرست سفید كنوانسیون استانداردهای آموزش، صدور گواهینامه و نگهبانی دریانوردان (STCW) قرار دارند و همچنان تحت پوشش شركت های بیمه ای هستند و هیچ مشكلی در زمینه تردد ندارند.

1397/08/23
13:50:32
5.0 / پنج
4013
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۲
سیمان سیمان