فروش بسته ای بلیت هواپیما در روزهای عید وجوددارد

فروش بسته ای بلیت هواپیما در روزهای عید وجوددارد

به گزارش سیمان، رییس سازمان هواپیمایی اظهار داشت: در بعضی مسیرها فروش بسته های بلیت هواپیما وجود دارد که جزییات آن شنبه اعلام می شود.به گزارش سیمان به نقل از صدا و سیما، محمد محمدی بخش اظهار داشت: قرار گاه نوروزی بخش هوایی کشور نزدیک یک ماه است که شکل گرفته و در جلساتی بصورت روزانه در وزارت راه و شهرسازی و سازمان هواپیمایی برگزار می گردد برنامه ریزی هایی در بازه زمانی ۲۴ اسفند تا ۱۵ فرودین انجام شده است.
وی ادامه داد: پیش بینی می شود بالای ۲ میلیون نفر جابه جایی مسافر در روزهای عید داشته باشیم برای مسیرهای داخلی ۱۱ هزا رو ۷۰۰ پرواز برنامه ای و ۷۰۰ پرواز فوق العاده و ۴ هزار و ۷۰۰ پرواز بین المللی در نظر گرفته که ۶۳۵ مجوز پرواز فوق العاده صادر کردیم.
محمدی بخش بابیان این که فروش بلیت بصورت بسته ای در بعضی مسیرها مجاز است اظهار داشت: در بعضی مسیرها فروش چارتری ممنوع بوده و در صورت تخلف مجوز پرواز شرکت های هواپیمایی خاطی لغو می شود. چنانچه شرکت های هواپیمایی نرم افزارهای موبایلی فروش یا آژانس های هواپیمایی خارج از قیمت مصوب مبادرت به فروش بلیت کنند با آنان برخورد قانونی می شود.
رییس سازمان هواپیمایی با اشاره به این که در چند روز گذشته نیز با متخلفان برخورد شد اظهار داشت: روی سایت سازمان هواپیمایی مسیرهایی که بصورت بسته ای به فروش می رسد وجوددارد و روز شنبه نیز بطور رسمی این مسیرها اعلام می شود.
وی درباره ی این که گاهی مسافر فروش بسته ای نیاز ندارد یا زمان استفاده از آن محدود است اشاره کرد: هماهنگی با وزارت میراث فرهنگی درباره ی فروش بلیت همراه با هتل انجام شده و مسیرهای که دارای بسته هستند باید با اجرای قوانینی برای رفاه مردم باشد که هفته آتی نتیجه نهایی اعلام می شود.
وی همین طور درباره ی ی این که آیا چک های هواپیما امکان دارد در یک موعد مقرر صورت گیرد اظهار داشت: مدیران مراکز تعمیر و نگهداری برنامه ریزی های لازم را انجام می دهند که در زمان های پرتردد چک هاصورت گیرد که این برنامه ریزی ها بر طبق زمان های پر درخواست وکم درخواست است.


منبع:

1401/12/18
18:16:15
0.0 / پنج
208
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۱
سیمان سیمان