نماینده مجلس در گزارش سیمان مطرح كرد:

تفکیک عجولانه نباید صورت گیرد

تفکیک عجولانه نباید صورت گیرد

به گزارش سیمان، بسطامی اظهار داشت: تفکیک وزارتخانه راه و شهرسازی باید صورت گیرد برای اینکه راه و شهرسازی هیچ سنخیتی با هم ندارند اما این تفکیک نباید عجولانه باشد.به گزارش سیمان به نقل از مهر؛ در چند روز گذشته نمایندگان مجلس درباب این که این وزارتخانه بهتر است تفکیک شود چونکه هم اکنون بحران راه و مسکن بسیار به چشم می خورد و در این میان برخی ها موافق تفکیک هستند برخی ها هم مخالف این تفکیک هستند. تعداد موافقان نسبت به مخالفان کمتر است چرا این تفکیک سازی و هماهنگی های بعد آن حدود یک سال و نیم طول خواهد کشید.
تفکیک باید رخ ندهد اما نه با عجله
علی اکبر بسطامی، نماینده مجلس نیز درباب تفکیک وزارتخانه راه و شهرسازی به خبرنگار مهر اظهار داشت: تفکیک وزارتخانه راه و شهرسازی یکی از الزاماتی است که باید صورت گیرد، چونکه از نظر مسئولیتی هم این دو موضوع با یکدیگر هیچ سنخیتی ندارد بدین سبب باید تفکیک شوند.
وی در ادامه درباره ی لزوم تفکیک این وزارتخانه اضافه کرد: هم اکنون در بخش راه در استانهای محروم هیچ اقدامی نکرده ایم درباره ی مسکن هم همین طور هیچ اتفاقی رخ نداد و باید این وزارتخانه تفکیک شود.
این نماینده در آخر بیان کرد: البته تفکیک این وزارتخانه نیاز به زمان دارد چونکه هر کاری را باعجله انجام داده ایم ضرر کردیم بدین سبب اول باید بررسی ها صورت گیرد تا مشکلی ایجاد نشودمنبع:

1401/09/12
10:09:08
0.0 / 5
240
تگهای خبر: راه و شهرسازی , مسكن
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۴
سیمان سیمان