مدیرعامل شركت شهرك های صنعتی استان عنوان كرد

بهره برداری از 110 واحد صنعتی در استان تهران در هفته دولت

بهره برداری از 110 واحد صنعتی در استان تهران در هفته دولت

از تهران مدیرعامل شركت شهرك های صنعتی استان تهران اظهار داشت: 110 واحد صنعتی به مناسبت هفته دولت در سال جهش تولید در سطح شهرك های صنعتی استان تهران با سرمایه گذاری یك هزار و 107 میلیارد تومان سرمایه گذاری به صورت ویدئو كنفرانسی به بهره برداری رسید.


صابر پرنیان در گفت و گو با خبرنگار ایسنا اضافه کرد: واحدهای مورد بهره برداری در پنج شهرک صنعتی شهرستان های، پاکدشت، رباط کریم، ری، قرچک و ورامین مستقر هستند.
وی افزود: این طرح های صنعتی در زمینه های تولید مواد غذایی، فلزی، شیمیایی، نساجی و کانی غیرفلزی فعالیت می نمایند.
پرنیان بیان کرد: بیشترین تعداد واحدهای صنعتی مورد بهره برداری، متعلق به شهرک صنعتی قرچک به تعداد ۴۴ واحد تولیدی است و در این شهرک صنعتی۴۴ واحد صنعتی با کاربری های شیمیایی، نساجی، خدماتی، غذایی و فلزی امروز به بهره برداری رسید.
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان تهران اضافه کرد: با بهره برداری از ۱۱۰ طرح صنعتی در استان تهران برای ۸هزار نفر به صورت مستقیم و غیر مستقیم شغل به وجود آمد.
پرنیان میزان اعتبار هزینه شده برای این تعداد طرح را حدود هزار و ۱۰۷ میلیارد تومان اعلام نمود.
وی افزود: در بزرگترین شهرک صنعتی کشور یعنی شمس آباد در شهرری ۲۳ واحد صنعتی راه اندازی شد که فعالیت آنها در حوزه های کاربری های فلزی، شیمیایی، کانی غیر فلزی و الکترونیکی و تولید آسانسور می باشد.
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان تهران همین طور اظهار داشت: در شهرک صنعتی سالاریه نیز ۱۰ واحد صنعتی با کاربری های های فلزی، سلولزی و شیمیایی مورد بهره برداری واقع شد.
پرنیان اشاره کرد: ۲۲ واحد صنعتی در پاکدشت با کاربری های فلزی، غذایی و الکترونیک و شیمیایی و خدمات و کانی غیر فلزی مورد افتتاح قرار گرفت.
همین طور در شهرک صنعتی پرند شهرستان رباط کریم چهار واحد صنعتی با کاربری فلزی با اعتبار بیش از ۲۷۰ میلیارد تومان بهره برداری رسید.1399/06/07
13:55:10
5.0 / پنج
1834
تگهای خبر: تولید , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
سیمان سیمان