اطلاعیه معاونت مسكن وزارت راه

خرید و فروش امتیازمسكن ملی ممنوعست

خرید و فروش امتیازمسكن ملی ممنوعست

به گزارش سیمان معاونت مسكن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی اعلام نمود: واگذاری و انتقال امتیاز مسكن ملی به غیر، تحت هر یك از عناوین حقوقی، غیرمعتبر و ممنوعست و برمبنای مقررات پیگرد قانونی دارد.به گزارش سیمان به نقل از مهر، معاونت مسكن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی در اطلاعیه ای اشاره كرد: ثبت نام اولیه طرح اقدام ملی مسكن ارزش معاملاتی ندارد و خرید و فروش آن غیر قانونی می باشد و ثبت نام در سامانه به معنای عضویت یا تخصیص واحد نیست و چه بسا بعد از بررسی شرایط قانونی فرد ثبت نام كننده غیر واجد شرایط تشخیص داده شود و بدین سان مدارك آن همچون كد رهگیری و … فاقد هر گونه ارزش است. بنابراین، خرید و فروش آن فقط موجب از بین رفتن سرمایه خریدار است.
این معاونت در اطلاعیه خود از ممنوعیت واگذاری امتیاز واحدهای طرح ملی مسكن آگاهی داد و اعلام نمود: امتیاز این قبیل افراد باطل می شود، همین طور واگذاری و انتقال امتیاز مسكن ملی به غیر تحت هر یك از عناوین حقوقی، غیر معتبر و ممنوعست و برمبنای مقررات پیگرد قانونی دارد.
در ادامه این اطلاعیه، آمده است: در صورت اقدام به واگذاری امتیاز به غیر، علاوه بر اقدام قانونی مقابل افراد متخلف، امتیاز آنها باطل و افراد خریدار نیز از هیچ حقوقی بهره مند نخواهند شد.
برگه پرینت ثبت نام اولیه طرح اقدام ملی مسكن ارزش معاملاتی ندارد و خرید و فروش آن غیر قانونی می باشد.


منبع:

1399/01/24
23:01:29
5.0 / پنج
3142
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
سیمان سیمان