یك مقام مسئول اعلام كرد:

آگهی سازمان راهداری نسبت به برفی بودن جاده ها

آگهی سازمان راهداری نسبت به برفی بودن جاده ها

سیمان: معاون سازمان راهداری، ضمن تشریح تمهیدات آن سازمان در جاده های كشور باتوجه به بارش ها، از آمادگی كامل سازمان در جاده های كشور آگاهی داد.به گزارش سیمان به نقل از وزارت راه و شهرسازی، حیدر مطاعی ضمن تاكید بر اینكه شهروندان از سفرهای غیرضروری اجتناب كنند، اظهار داشت: سازمان باتوجه به بارش های فعلی كه در ادامه به برف تبدیل می شود، آمادگی كامل برای مدیریت راههای كشور را دارد؛ این در حالیست كه تمهیدات این سازمان شامل استقرار راهداران، ماشین آلات و تجهیز راهدارخانه ها است كه خصوصاً در استان های پربارش همچون لرستان، چهارمحال و بختیاری، خوزستان، اصفهان، مركزی، همدان، كرمانشاه، تهران و البرز به كار گرفته شده است.
وی افزود: پیش بینی بارش های سیل آسا و رانش در استان لرستان شده است و در راه های مواصلاتی لرستان، تجهیزات بیشتری مستقر شده اند.
مطاعی اظهار داشت: در جاده های استان های شمالی نیز باتوجه به بار ترافیكی تمهیدات لازم درباب تجهیزات و ماشین آلات اندیشیده شده است.
معاون راهداری سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای با اشاره به اینكه برمبنای پیش بینی ها در جاده چالوس احتمال بارش برف سنگین وجود دارد، توضیح داد: در ستاد مركزی سازمان راهداری، با دوربین ها و در راهدارخانه ها و مسیر، جاده ها رصد می شوند؛ ضمن اینكه تلاش می نماییم تا حد امكان و بدون خطر، جاده های مواصلاتی باز باشند.
وی جاده پلدختر- خرم آباد را همچون محورهای دارای مشكل نامید و اظهار داشت: همفكری ها و تعاملات لازم با همكاران استانی برای رفع مشكلات احتمالی راه ها وجود دارد.
به گفته معاون سازمان راهداری، باتوجه به احتمال ریزش كوه، سقوط بهمن و آبگرفتگی، شهروندان به جد از سفرهای غیرضروری بپرهیزند.
وی اشاره كرد: شهروندان برای آگاهی از وضعیت راه ها با سامانه ۱۴۱ تماس بگیرند.


منبع:

1398/12/08
14:47:03
5.0 / پنج
3625
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۱
سیمان سیمان