اسلامی در حاشیه جلسه دولت:

40 درصد ثبت نام كنندگان مسكن ملی، مشمول این طرح نمی شوند

40 درصد ثبت نام كنندگان مسكن ملی، مشمول این طرح نمی شوند

به گزارش سیمان وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اینكه ۴۰ درصد از ثبت نام كنندگان مسكن ملی، مشمول این طرح نمی شوند، اظهار داشت:  برخی از مردم شرایط ثبت نام را رعایت نمی كنند.به گزارش سیمان به نقل از مهر، محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی ظهر امروز در حاشیه جلسه هیئت وزیران و در جمع خبرنگاران در ارتباط با طرح اقدام ملی مسكن با اشاره به اینكه ۴۰ درصد از ثبت نام كنندگان مسكن ملی، مشمول این طرح نمی شوند، تصریح كرد: به صورت متوسط فرم ج، ۴۰ درصد از ثبت نام كنندگان در طرح اقدام ملی مسكن قرمز است.
وی عنوان كرد: این بدان معنا است كه یعنی قبلا از تسهیلات یارانه ای خرید و یا ساخت واحد مسكونی بهره برده اند و مشمول طرح اقدام ملی مسكن نمی شوند.
وزیر راه و شهرسازی خاطرنشان كرد: متاسفانه بعضی از مردم شرایط ثبت نام را رعایت نمی كنند این افراد با حضور و ثبت نام در سایت، سبب افزایش تراكم سایت شده و دیگران را گرفتار مشكل می كنند.
وی با اشاره به اینكه بخشی از ثبت نام ها انجام شده و ثبت نام در سایر استان ها ادامه دارد، اظهار داشت: ما حدودا حداكثر ۴۰ شهر ظرفیتی كه پیشبینی كرده بودیم، متناسب با نیاز مردم بوده است و اما در بقیه شهرها باید ظرفیت های جدید پیشبینی نماییم.

1398/09/22
14:31:23
5.0 / پنج
4224
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۴
سیمان سیمان